НЕОДИМНИ МАГНЕТИЗАТОРИ
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
21 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
НЕОДИМНИ МАГНЕТИЗАТОРИ
Колеги някой ползва ли това чудо ? http://www.aukro.bg/item362407405-spest ... rivo-.html
за повече информация ако някой го ползва да ми каже има ли наистина ефект от него
за повече информация ако някой го ползва да ми каже има ли наистина ефект от него- bum_bum
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 12080
- Регистриран на: 22.07.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: турбо бмв
- bum_bum
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 12080
- Регистриран на: 22.07.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: турбо бмв
май не, а мен ме е яд, че се преебах да дам 4 бона за валове и генерация и пак няма 15% повишение на мощността, вместо да го направя с тия магнити по лесния начин 
- Anthony_J
- ентусиаст
-
- Мнения: 875
- Регистриран на: 16.02.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Е61 530xd, LCI
Нищо не ти пречи да опиташ. Ако до 3 месеца няма ефект, връщат ти парите. Тъкмо ще кажеш има ли полза. За моя двигател не стават.
- D3BEP
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2776
- Регистриран на: 26.06.2007
- Местоположение: На вятърните мелници
Колеги някой ползва ли това чудо ? http://www.aukro.bg/item362407405-spest ... rivo-.html
за повече информация ако някой го ползва да ми каже има ли наистина ефект от него
Продавам антигравитационна щайга.
Ей я на - http://www.metacafe.com/watch/275242/bo ... tions_box/
Напрао слагаш в багажника и летиш. Можеш и да я напълниш с буркани.
Гориво не ще...
Цена: 450 000 лева.
Ко не ви хареса, връщам парите.
Ко не съм отлетял вече...
- Anthony_J
- ентусиаст
-
- Мнения: 875
- Регистриран на: 16.02.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Е61 530xd, LCI
има ефект бре , от 100 коня -> 115 , после и един турбонатор от 115 -> 135 кона , и едно е такова
после за намаляване на разхода с 80% http://www.vwclub-bg.org/forum/viewtopi ... c&start=90
Цитат:
25% гориво (бензин, мазут, използувано машинно масло, суров петрол и т.н.) + 75% вода (дъждовна, от чешма, от водоем или речна)
Цитат:
25% гориво (бензин, мазут, използувано машинно масло, суров петрол и т.н.) + 75% вода (дъждовна, от чешма, от водоем или речна)

- vicho
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 8439
- Регистриран на: 3.09.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: M340i
- Мечтае да кара: Калибра
- Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин
mislead написа:вече си порчах утре ще ми го донесат цялата работа с еконт-а 65 лева ще струва !
ти сериозно ли?
- phantomas
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 509
- Регистриран на: 3.11.2007
- Местоположение: Ямбол
- Пол: Мъж
- Кара: Is Hybrid
- Мечтае да кара: M1
колеги купували от този пич
http://www.aukro.bg/show_user.php?uid=9879573
ебахти мненията
ше каиш това е направо чудо 
http://www.aukro.bg/show_user.php?uid=9879573
ебахти мненията
21 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

