Брошури Е36

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 446
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: тухла в южните райони
Пол: Мъж
Кара: Diamantschwarz coupe

Брошури Е36

Мнение от gotcha » 19 Мар 2008, 9:49

Някой има ли брошура за Е36, няма значение езика, интересуват ме екстрите как са по брошура и не само те де :)
Ако ли не къде мога да вида всички екстри за модела?
Последна промяна gotcha на 20 Мар 2008, 0:41, променена общо 1 път
Mens sana in corpore sano

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 446
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: тухла в южните райони
Пол: Мъж
Кара: Diamantschwarz coupe

Мнение от gotcha » 19 Мар 2008, 10:36

Ето за М3
Mens sana in corpore sano

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 446
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: тухла в южните райони
Пол: Мъж
Кара: Diamantschwarz coupe

Мнение от gotcha » 19 Мар 2008, 13:54

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Никой ли няма за купе, но не М?

Ето екстрите за 318is и 328is явно са за щатите:

Изображение
Изображение
Mens sana in corpore sano

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 19 Мар 2008, 14:15

браво на тебе :bowdown:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 446
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: тухла в южните райони
Пол: Мъж
Кара: Diamantschwarz coupe

Мнение от gotcha » 19 Мар 2008, 14:20

Ако някой има желание да свали тези от втория ми линк и да се сложат в "полезни теми и линкове" или "ръководствата", защото не се знае кога могат да изчезнат тези неща... все още издирвам оригиналната брошура за купе и седан :roll:
Mens sana in corpore sano

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 23.09.2007
Местоположение: Zoofiq
Пол: Мъж
Кара: BMW e36 320I
Мечтае да кара: BMW e92 M3

Мнение от Herman » 19 Мар 2008, 16:12

Евала колега .... !!! :yes:
Изображение
Изображение
///М - The Most Powerfull Letter In The World
Аз не карам бързо, просто летя бавно ....

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 26.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от lord-viper » 19 Мар 2008, 16:36

ето това е брошура бравооо. хвала :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 4.08.2007

Мнение от brobot » 19 Мар 2008, 22:07

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Брабус - Мечта Водителя

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 19 Мар 2008, 22:44

Именно.А има една в която текстовете много ми харесаха,мисля че се казваше Statement.BMW 5(3).Някой да може да я намери?
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 446
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: тухла в южните райони
Пол: Мъж
Кара: Diamantschwarz coupe

Мнение от gotcha » 19 Мар 2008, 22:52

Сега се хванах да направя тази от втория пост. Те са май 40 страници в огромен размер, ще е голяма играчка... ма поне ще е прегледно.
Много се кефа на тези брошури, всичко е мн яко подредено и нагласено. В ибей си струват пари да си ги поръчаш.
Mens sana in corpore sano

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 446
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: тухла в южните райони
Пол: Мъж
Кара: Diamantschwarz coupe

Мнение от gotcha » 20 Мар 2008, 0:09

Ето брошурата от по-горе, но в по-добро качество, че горната не се чете много добре.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Последна промяна gotcha на 20 Мар 2008, 10:22, променена общо 1 път
Mens sana in corpore sano

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 618
Регистриран на: 19.06.2007
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: докато има!
Мечтае да кара: Steptronic
Детайли за колата: 320i (e36,95'',163PS,5 gang)',320d (e46,03'',183PS,6 gang)

Мнение от inseCT » 20 Мар 2008, 0:20

Е тва е истината :shock: Супер колега,браво!
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от b00st » 20 Мар 2008, 0:37

:clap:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 28.05.2006
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж

Мнение от КУНИ » 20 Мар 2008, 0:53

На страница 7 от втория линк купето е с новия мигач и широкия бъбрек, а фаровете са с лупи - бали го ко туй нещо?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 446
Регистриран на: 5.12.2007
Местоположение: тухла в южните райони
Пол: Мъж
Кара: Diamantschwarz coupe

Мнение от gotcha » 20 Мар 2008, 14:40

Айде и едни на английски...

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Mens sana in corpore sano

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook