Брошури Е36
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
15 мнения
• Страница 1 от 1
- gotcha
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 446
- Регистриран на: 5.12.2007
- Местоположение: тухла в южните райони
- Пол: Мъж
- Кара: Diamantschwarz coupe
Брошури Е36
Някой има ли брошура за Е36, няма значение езика, интересуват ме екстрите как са по брошура и не само те де
Ако ли не къде мога да вида всички екстри за модела?
Ако ли не къде мога да вида всички екстри за модела?
Последна промяна gotcha на 20 Мар 2008, 0:41, променена общо 1 път
Mens sana in corpore sano
- gotcha
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 446
- Регистриран на: 5.12.2007
- Местоположение: тухла в южните райони
- Пол: Мъж
- Кара: Diamantschwarz coupe
- gotcha
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 446
- Регистриран на: 5.12.2007
- Местоположение: тухла в южните райони
- Пол: Мъж
- Кара: Diamantschwarz coupe
Никой ли няма за купе, но не М?
Ето екстрите за 318is и 328is явно са за щатите:

Mens sana in corpore sano
- gotcha
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 446
- Регистриран на: 5.12.2007
- Местоположение: тухла в южните райони
- Пол: Мъж
- Кара: Diamantschwarz coupe
Ако някой има желание да свали тези от втория ми линк и да се сложат в "полезни теми и линкове" или "ръководствата", защото не се знае кога могат да изчезнат тези неща... все още издирвам оригиналната брошура за купе и седан 
Mens sana in corpore sano
- Herman
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 163
- Регистриран на: 23.09.2007
- Местоположение: Zoofiq
- Пол: Мъж
- Кара: BMW e36 320I
- Мечтае да кара: BMW e92 M3
- Archangel
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2337
- Регистриран на: 13.12.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: N42B20 с ръкавици
- Мечтае да кара: Spitfire
Именно.А има една в която текстовете много ми харесаха,мисля че се казваше Statement.BMW 5(3).Някой да може да я намери?
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..
- gotcha
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 446
- Регистриран на: 5.12.2007
- Местоположение: тухла в южните райони
- Пол: Мъж
- Кара: Diamantschwarz coupe
Сега се хванах да направя тази от втория пост. Те са май 40 страници в огромен размер, ще е голяма играчка... ма поне ще е прегледно.
Много се кефа на тези брошури, всичко е мн яко подредено и нагласено. В ибей си струват пари да си ги поръчаш.
Много се кефа на тези брошури, всичко е мн яко подредено и нагласено. В ибей си струват пари да си ги поръчаш.
Mens sana in corpore sano
- gotcha
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 446
- Регистриран на: 5.12.2007
- Местоположение: тухла в южните райони
- Пол: Мъж
- Кара: Diamantschwarz coupe
Ето брошурата от по-горе, но в по-добро качество, че горната не се чете много добре.


Последна промяна gotcha на 20 Мар 2008, 10:22, променена общо 1 път
Mens sana in corpore sano
- inseCT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 618
- Регистриран на: 19.06.2007
- Местоположение: Видин
- Пол: Мъж
- Кара: докато има!
- Мечтае да кара: Steptronic
- Детайли за колата: 320i (e36,95'',163PS,5 gang)',320d (e46,03'',183PS,6 gang)
- КУНИ
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 444
- Регистриран на: 28.05.2006
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
На страница 7 от втория линк купето е с новия мигач и широкия бъбрек, а фаровете са с лупи - бали го ко туй нещо?
- gotcha
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 446
- Регистриран на: 5.12.2007
- Местоположение: тухла в южните райони
- Пол: Мъж
- Кара: Diamantschwarz coupe
15 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани







