Някой де имал усещането,че му се клатат педалите
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
8 мнения
• Страница 1 от 1
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
ре
ditko1 написа:смисъл като натиск имат луфт или настрани ?
За луфт при лек натиск става въпрос,на страни го приемам за нормално(много минимален),имам чувството ,че са се разхлабили от някаде...
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
Re: ас
nigh7lif3 написа:И моя на газта нещо има луфт, все стои залепен долу.....![]()
![]()
Карай някаде да я видят колега
Тва ясно...ма докато стигна дотам ,да не ми паднат у краката...
8 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
