Някой де имал усещането,че му се клатат педалите

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 24.01.2004
Местоположение: София

Някой де имал усещането,че му се клатат педалите

Мнение от ivko » 18 Мар 2008, 21:01

ми това е...съединителя и спирачката...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Мнение от ditko1 » 18 Мар 2008, 21:02

смисъл като натиск имат луфт или настрани ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 24.01.2004
Местоположение: София

ре

Мнение от ivko » 18 Мар 2008, 21:09

ditko1 написа:смисъл като натиск имат луфт или настрани ?


За луфт при лек натиск става въпрос,на страни го приемам за нормално(много минимален),имам чувството ,че са се разхлабили от някаде...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Мнение от ditko1 » 18 Мар 2008, 21:11

много хубаво комби С М пакет :yes: неможах да се сдържа :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 24.01.2004
Местоположение: София

Мнение от ivko » 18 Мар 2008, 21:21

ditko1 написа:много хубаво комби С М пакет :yes: неможах да се сдържа :)


Мерси... :yes: и твойто е бая хуу... ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 21.11.2007

ас

Мнение от nigh7lif3 » 18 Мар 2008, 21:34

И моя на газта нещо има луфт, все стои залепен долу..... :mhihi: :mhihi: :mhihi: Карай някаде да я видят колега :!:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 24.01.2004
Местоположение: София

Re: ас

Мнение от ivko » 18 Мар 2008, 21:39

nigh7lif3 написа:И моя на газта нещо има луфт, все стои залепен долу..... :mhihi: :mhihi: :mhihi: Карай някаде да я видят колега :!:


Тва ясно...ма докато стигна дотам ,да не ми паднат у краката... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 21.11.2007

ас

Мнение от nigh7lif3 » 18 Мар 2008, 21:43

Дреме ти, имаш ръчна......... а за оборотите, 6те ги целиш :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ходи някаде на мастор 8)

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook