Защо си слагате ///M

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 23.09.2007
Местоположение: Zoofiq
Пол: Мъж
Кара: BMW e36 320I
Мечтае да кара: BMW e92 M3

Мнение от Herman » 17 Мар 2008, 14:15

Mи и аз съм с ///М така купих колата ама като се сетя че съм с окачване от М-ка М-огледала М-задна броня, М-прагове М-ковите стопове и какво ли още не ... и само двигателя,предната броня (скоро ше зимам нова М-кова) салона и джантите не са ми м-кови ся тва не е прави М-Power но не е и стандартната 320 ... ;) аз моето М си ги имам като М-пакет .... ся не разбирам кво ти пречи на тебе хората които са сложити такива ///М-ки от зад секи с вкусовете си .... ;)
Изображение
Изображение
///М - The Most Powerfull Letter In The World
Аз не карам бързо, просто летя бавно ....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 602
Регистриран на: 1.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 328i
Детайли за колата: Estoril blue Convertible - the best e36 :)

Мнение от tin » 17 Мар 2008, 14:34

е да де като е с пълен Мпакет е приемливо .... ти най кви случай съм виждал направо срам за марката :(
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 17 Мар 2008, 14:47

Е,да,има разлика между това да си си направил половината кола с М-пакет и да и лепнеш едно М и това да налепиш какви ли не лепенки,щото е шаренийка.
В духа на темата ще ви разкажа по спомени диалог,който се провеждаше пред мен в магазин на Симеон.


Баща и син влизат в магазина,след като са спрели Е39ка отпред.Колата си е сток и явно хората идват да се "оборудват".Купуват си стелки за Е39,дотук добре.

Продавач: -Нещо друго да ви предложим?
Баща: -Ъъъ...
П: -Колата има ли ксенон система?Сигурно има фабрично...
Б: -Ъъ..това на фаровете ли?Да им сложим ксенони?Не,няма фабрично.
П: -Ами ето тук имаме системи на 15,20 и 25лв.
Б: -........(не помня дали си ги купиха)
П: -Какво друго ще желаете?
Син: -Ааа,да вземем емблеми да покрият &№%№@!%(беше някаква част от колата,където предишният собственик сигурно също е слагал някаква "шукария").
П: -Даа,имаме ето тук каквито желаете.
Б:(заглежда се в емблемите) -Ааа,ето, BRABUS ми харесва,да вземем ли?
С: -Брабус е за Мерцедес май...
Б: -...или Quattro?
С: -Не знам.
Б: -Има и Ремус?
С: -Не,Ремус не ща.
П: -Значи тези Quattro и Brabus са за Ауди и Мерцедес.
Б: -А кои са за БМВ?
П: -Ето тук са всичките,оригинални- Шницер,Алпайна, ХамАн, ///М...те са за БМВ.
С: -Да, ами една ///М да вземем и една Хаман?
Б: -Добре,значи тези двете.
П: -Нещо друго да ви предложим?За скоростния лост топка?
Б:(към сина): -Още нещо?
С: -Не..
Б: -Ами това ще бъде.


През това време аз си купих спирачната течност и си излязох,заливайки се от смях....тоя продавач ги надуши двамата както котката надушва сирене...
А и не им е виновен...тя селянията по хората ходи...

ЕДИТ: А,и още един куриоз,още по-голям.Миналата седмица видях Форд Ескорт,караше го някакво псевдо-гъзе и отзад за мое учудване имаше залепена една позната на нас емблема,но по следният начин:
\\\W
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 17 Мар 2008, 15:45

Аз така я купих и не знам с какво е залепена иначе отдавна да съм и разказал играта :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 7.07.2007
Местоположение: София

Мнение от Ozir1S » 17 Мар 2008, 15:54

Моята 318is беше с двойно залепващо тиксо :) Пичове, няма М стопове и фарове ;) Това, че са с бял мигач стоповете не ги прави М нешо си там :)
Изображение
Деба тия дърти кочини!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2501
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда
Мечтае да кара: RAUH

Мнение от kiko » 17 Мар 2008, 15:57

tin написа:
Ozir1S написа:Искренно се извинявам на колегата ако си познае колата, но мисля, че снимката е по темата ;)

Изображение


хах да ама той поне е сложил могледала и бели стопове

да но ако се позамислите това може да не е колега а колежка :idea: и ако е така става MIS което е идеино и няма нищо общо с останалите м-ки на газ
иначе по темата мен също ме дразнят сякви такива надписи и точно заради това даже си махнах оригиналните ми емблеми 320

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 688
Регистриран на: 20.10.2006
Местоположение: София

Мнение от Ivo III » 17 Мар 2008, 16:18

Изображение

при мен си дойде така ..
тази къща за тунинг е човъркала по нея.. и са си сложили емблемата

http://www.auto-thieroff.de/html/body_impressum.html

ако я махна .. може и оставя по грозна гледка

:uups:

поне е мъничка и семпличка ;)
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 602
Регистриран на: 1.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 328i
Детайли за колата: Estoril blue Convertible - the best e36 :)

Мнение от tin » 17 Мар 2008, 16:29

kiko написа:
tin написа:
Ozir1S написа:Искренно се извинявам на колегата ако си познае колата, но мисля, че снимката е по темата ;)

Изображение


хах да ама той поне е сложил могледала и бели стопове

да но ако се позамислите това може да не е колега а колежка :idea: и ако е така става MIS което е идеино и няма нищо общо с останалите м-ки на газ
иначе по темата мен също ме дразнят сякви такива надписи и точно заради това даже си махнах оригиналните ми емблеми 320


mauhahahaha за това не се сетих веро MiS :DDDD мн яко :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 17 Мар 2008, 17:14

Ivo III написа:Изображение

при мен си дойде така ..
тази къща за тунинг е човъркала по нея.. и са си сложили емблемата

http://www.auto-thieroff.de/html/body_impressum.html

ако я махна .. може и оставя по грозна гледка

:uups:

поне е мъничка и семпличка ;)


Я,теб съм те виждал някъде и ми направи впечатление точно особената М емблемка ;)
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 13.08.2007
Местоположение: Шопландия
Кара: e36/e39
Мечтае да кара: през просото

Мнение от zodiak » 17 Мар 2008, 17:28

Абе тъй и тъй се говори за емблеми, да питам да не пускам тема.

Ако се махна надписа 320i отзад дали ще остане следа? Нещо... не че ме дразни чак ама по ми харесва като отзад я има само перката на BMW

Айде да не е тотален оффтопик. има хора дето така си ги кефи бе... ///Mосквич :mhihi:
Чрез светло пиво, към светло бъдеще

Мародератор
Аватар
Мнения: 12405
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 17 Мар 2008, 17:33

vromosa написа:много се смях преди 2-3 дена,като видях М лепенка-за които говорите на едно 325тд.


Е и кво? Не може ли 325td да е с ///М Пакет??? ///М лепенката не убозначава наличието на М3 автомобил.... ами ///М оптичен и интериорен тунинг.. ;)

Аз лично не бих сложил ///М лепенка дори и да съм с пълен ///М пакет... не обичам такива "добавки" по колата... виж ако я взема така... може и да я оставя (ако не ме дразни) щото наистина ако я свалиш да не се окаже, че си се вкарал 100лв назад за боядисване/преливка на капака, че лепенката се е "откъртила" заедно с боята :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 602
Регистриран на: 1.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e36 328i
Детайли за колата: Estoril blue Convertible - the best e36 :)

Мнение от tin » 17 Мар 2008, 18:21

zodiak написа:Абе тъй и тъй се говори за емблеми, да питам да не пускам тема.

Ако се махна надписа 320i отзад дали ще остане следа? Нещо... не че ме дразни чак ама по ми харесва като отзад я има само перката на BMW

Айде да не е тотален оффтопик. има хора дето така си ги кефи бе... ///Mосквич :mhihi:


аз махах надписа на автокъшата на мойта беше нещо м/у боя и лепенка и не остави следа ... за емблемите незнам как стои въпроса...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Мнение от terorero » 17 Мар 2008, 18:47

Аз лично смятам че всеки има правото да си лепи квот си иска, въпреки че аз небих си лепнал каквато и да е лепенка ( имам само една на BMWPOWER-BG на задното стъкло) :mhihi: Да не говорим ,че Е36 вече е любимата кола на мангалите ,купуват ги кат кашкавал :mhihi: Между впрочем наскоро както си зяпах колата през прозореца ,гледам двама младежи се завъртат покрай нея. Единия вика "Ей тва е яко" другия отива да погледне отзад и вика "Да ама не е М-ка" Ее жалко вика първия :help: бе де да знаят хората :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Мнение от Mpower84 » 17 Мар 2008, 21:18

Тая тема е безсмислена.Всеки може да си прави на колата каквото си иска без да го ебе какво мисли некой друг.Аз например си купих колата с М отзад и не мисля да я махам първо защото не ми се занимава с глупости и второ защото грам не ме интересува кой какво си мисли.Селяния е да имаш надпис примерно 318i Mpower, а само едно М отзад не.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 317
Регистриран на: 11.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от vili » 17 Мар 2008, 21:27

zodiak написа:
Айде да не е тотален оффтопик. има хора дето така си ги кефи бе... ///Mосквич :mhihi:
те много хора от москвичите направо на М-ки се качика и са къв срам бера с тая Е36 по улиците,няма пари за по нова кола пък марката не ми се сменява и минавам на варианта старата ми Е30.една молба господа голфаджйи оставате бмв-тата и си карайте каруците

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook