Чукане в мотора ???
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
2 мнения
• Страница 1 от 1
Чукане в мотора ???
Здравейте,
От няколко дена имам малък проблем с колата сутрин като запали и се чува едно чукане и така 5-6 секунди и изчезва!
Напоследък обаче почна да го прави и по-често та много се притеснявам!Един съсед каза, че може да са повдигачи на клапаните и се оправяло с по гъсто масло (сега съм с Castrol GTX Magnatec 10W40)!Някой имал ли е подобен проблем?Мотора е М43 1.6и
Предварително благодаря на всички!
От няколко дена имам малък проблем с колата сутрин като запали и се чува едно чукане и така 5-6 секунди и изчезва!
Предварително благодаря на всички!
- Mpower84
- ентусиаст
-
- Мнения: 1200
- Регистриран на: 25.08.2007
- Местоположение: Перник
- Пол: Мъж
- Кара: '03 330xd M57N Sedan
2 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
