Чукане в мотора ???

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 4.07.2007
Местоположение: Botevgrad

Чукане в мотора ???

Мнение от Pet@r » 16 Мар 2008, 17:02

Здравейте,
От няколко дена имам малък проблем с колата сутрин като запали и се чува едно чукане и така 5-6 секунди и изчезва! :shock:Напоследък обаче почна да го прави и по-често та много се притеснявам!Един съсед каза, че може да са повдигачи на клапаните и се оправяло с по гъсто масло (сега съм с Castrol GTX Magnatec 10W40)!Някой имал ли е подобен проблем?Мотора е М43 1.6и

Предварително благодаря на всички!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Мнение от Mpower84 » 16 Мар 2008, 17:05

Бате пуснал си два пъти темата. :nono:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook