теч от диференциала

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E39 520i

теч от диференциала

Мнение от kluna_ » 15 Мар 2008, 21:54

Колеги искам да събера малко мнения относно един проблем.
Та значи диферен. ми е омаслен - не тече масло но целият корпус е омаслен и ми казаха, че въпроният теч е от някаква семерина смяната, на която ще коства доста пари, време и масово разглабяне.
Препоръчаха ми ако така не тече в течение на времето просто да доливам масло и да не се занимавам със смяна.
Дали така на направя?????????Или не???!!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 27.02.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW Е36 318 М40
Е36 325 М50
Е30 320 М50

Мнение от BOOKER » 15 Мар 2008, 22:11

Някаква СЕМЕРИНА-някакъв СЕМЕРИНГ :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E39 520i

Мнение от kluna_ » 15 Мар 2008, 22:13

така де така :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 325
Регистриран на: 3.10.2007
Местоположение: Sofia

Мнение от Brani » 15 Мар 2008, 22:16

само да не забравиш да доливаш...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 29.10.2007
Местоположение: в град без закони
Пол: Мъж

Мнение от agent smit » 16 Мар 2008, 6:43

Значи най-мразя когато отида на майстор, той да почне да се грижи да не си похарча парите и да не си загубя времето, вместо да оправи проблема.
Колега съветвам те да си купиш оригинален семеринг и да отидеш при друг майстор да го сложи, понеже забравиш ли да долееш и дифа ще си замине, а и хубавото масло не е евтино.

e30s live forever
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 29.09.2005
Пол: Мъж

Re: теч от диференциала

Мнение от sachs » 16 Мар 2008, 8:58

kluna_ написа:Колеги искам да събера малко мнения относно един проблем.
Та значи диферен. ми е омаслен - не тече масло но целият корпус е омаслен и ми казаха, че въпроният теч е от някаква семерина смяната, на която ще коства доста пари, време и масово разглабяне.
Препоръчаха ми ако така не тече в течение на времето просто да доливам масло и да не се занимавам със смяна.
Дали така на направя?????????Или не???!!!!

точно за 30 мин работа...еуементарно бате
семерингите задължително оргиналдъ другите не стават

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E39 520i

Мнение от kluna_ » 16 Мар 2008, 15:21

благодаря за отговорите май така ще направя

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Мнение от Alexi » 16 Мар 2008, 15:33

не е толкова много работата ,на старото си ги бях сменял има 2 на полуоските и 1 на кардана ,може да се смени само проблемната - вероятно на кардана

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 6.02.2008

Мнение от FEWJ » 16 Мар 2008, 15:41

В кой сервиз в Сф може да се оправи това и за колко $$ че и моя шперЦ тече..

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook