Аптечка и пожарогасител 318is

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 15.03.2008

Аптечка и пожарогасител 318is

Мнение от gngbox » 15 Мар 2008, 20:08

Здравейте, моля помогнете къде са аптечката и пожарогасителят на Е36 318is. 6 meseca gi tarsia :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 27.02.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW Е36 318 М40
Е36 325 М50
Е30 320 М50

Мнение от BOOKER » 15 Мар 2008, 20:21

И аз ги търся :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 11.05.2007

Мнение от bobo_ld » 15 Мар 2008, 20:53

И аз :D Питай тоя дето я продаде ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 15 Мар 2008, 20:55

И аз търся инструментите в багажника :mhihi:

Левскарче
Аватар
Мнения: 489
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: 02` E46 320d
Детайли за колата: Баничарка

Мнение от BoqnZubarev » 15 Мар 2008, 20:57

Спрете да търсите, а отидете до магазина :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Мнение от Zapa » 15 Мар 2008, 21:06

така е, ако не си ги купите те нема сами да дойдат :mhihi:
автоджамбазите са сериозни колекционери ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Мнение от Mpower84 » 16 Мар 2008, 9:21

Сигурно са много ценни з***и.На мене колата ми дойде от Италия с пълен комплект инструменти, почти нова резервна гума и триъгълник, но без пожарогасител и аптечка :shock: Един приятел дето се занимава с внос на коли каза, че още в чужбина ги обират старите сопственници.

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 16 Мар 2008, 13:26

Ми по принцип са в дясната част като отвориш багажника има специална ниша за тях, ако там няма нищо значи нямаш или продавача си ги е прибрал :mhihi:
Няма смисъл да търсиш виждат се на пръв поглед ;)
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook