Аптечка и пожарогасител 318is
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
8 мнения
• Страница 1 от 1
Аптечка и пожарогасител 318is
Здравейте, моля помогнете къде са аптечката и пожарогасителят на Е36 318is. 6 meseca gi tarsia 
- BOOKER
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 218
- Регистриран на: 27.02.2008
- Местоположение: Сливен
- Пол: Мъж
- Детайли за колата: BMW Е36 318 М40
Е36 325 М50
Е30 320 М50
- стан
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2402
- Регистриран на: 2.09.2007
- Местоположение: София
- Кара: '94 Opel Corsa B
- BoqnZubarev
- Левскарче
-
- Мнения: 489
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Видин
- Пол: Мъж
- Кара: 02` E46 320d
- Детайли за колата: Баничарка
- Zapa
- ентусиаст
-
- Мнения: 1016
- Регистриран на: 29.08.2006
- Местоположение: Горно Уйно
- Пол: Мъж
- Кара: сивушка на нафта
- Mpower84
- ентусиаст
-
- Мнения: 1200
- Регистриран на: 25.08.2007
- Местоположение: Перник
- Пол: Мъж
- Кара: '03 330xd M57N Sedan
Сигурно са много ценни з***и.На мене колата ми дойде от Италия с пълен комплект инструменти, почти нова резервна гума и триъгълник, но без пожарогасител и аптечка
Един приятел дето се занимава с внос на коли каза, че още в чужбина ги обират старите сопственници.
- Dimo
- баварски фанатик
-
- Мнения: 4558
- Регистриран на: 26.03.2004
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: нещо...
- Мечтае да кара: McLaren F1 LM
Ми по принцип са в дясната част като отвориш багажника има специална ниша за тях, ако там няма нищо значи нямаш или продавача си ги е прибрал
Няма смисъл да търсиш виждат се на пръв поглед
Няма смисъл да търсиш виждат се на пръв поглед

8 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


