оборотомер

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 303
Регистриран на: 13.03.2008
Местоположение: Варна
Кара: E36 & E39

оборотомер

Мнение от nikolai_v » 13 Мар 2008, 22:07

Някой може ли да ми каже как се настройва оборотомера (ако се настройва)? На изгасен мотор стои на 1000 оборота, на запален на място се качва на 2000, просто се движи с 1000 повече.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 683
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G05 / E92 M3

Мнение от theraven_nz » 14 Мар 2008, 1:06

Ако си свалял стрелките - сваляш пак и оправяш панаира :winky:
---

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook