височина на амортисьорите
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
10 мнения
• Страница 1 от 1
- Hristo
- ентусиаст
-
- Мнения: 1135
- Регистриран на: 30.04.2004
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
- Мечтае да кара: М5
- Детайли за колата: много синя и много черна
височина на амортисьорите
за мое огромно съжаление след смяна на амортисьорите отпред колата се надигна първоначално с 5см
/щях да откача/ след 100-200метра замерих пак и слязоха на 2см повече от старото ниво
но километри след това пак там си стоят
разстоянието от земата да веждата, в най-високата и част е 68см, беше 66см
старите бяха свършили и сега е супер возията, ама височината
с оригинални пружини съм с червена лента
да се надявам ли, че ще слегне или така ще е?
но километри след това пак там си стоят
разстоянието от земата да веждата, в най-високата и част е 68см, беше 66см
старите бяха свършили и сега е супер возията, ама височината
с оригинални пружини съм с червена лента
да се надявам ли, че ще слегне или така ще е?
- Le Transporteur
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2871
- Регистриран на: 11.10.2006
- Местоположение: Ruse
- Пол: Мъж
Re: височина на амортисьорите
Hristo написа:за мое огромно съжаление след смяна на амортисьорите отпред колата се надигна първоначално с 5см/щях да откача/ след 100-200метра замерих пак и слязоха на 2см повече от старото ниво
но километри след това пак там си стоят![]()
разстоянието от земата да веждата, в най-високата и част е 68см, беше 66см
старите бяха свършили и сега е супер возията, ама височината![]()
с оригинални пружини съм с червена лента
да се надявам ли, че ще слегне или така ще е?
Какви са новите?
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!
- Hristo
- ентусиаст
-
- Мнения: 1135
- Регистриран на: 30.04.2004
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
- Мечтае да кара: М5
- Детайли за колата: много синя и много черна
билщайн В4
интересно ще е всеки да премери както е описано по-горе -
от веждата до долния ръб на джантата
при мен е 58,8см
*обаче меря колата напълно празна
на горната графика май е мерена с натоварване
интересно ще е всеки да премери както е описано по-горе -
от веждата до долния ръб на джантата
при мен е 58,8см
*обаче меря колата напълно празна
на горната графика май е мерена с натоварване
- Le Transporteur
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2871
- Регистриран на: 11.10.2006
- Местоположение: Ruse
- Пол: Мъж
Моят случай е сходен, лятото смених всичко отпред и сложих нови пружини 30/15 , просто отзад се снижи доста повече. Разбира се относително е колко е вярно съотношението предни-задни пружини.После върнах стоковите пружини отзад. Така стойката ми харесва,а и не се влоши управлението и стабилността на колата.
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
и на мен ми се дигна колата след като и сложий Боге, но да не би при теб да е било като про мен с М техник аморт. Сложих спортни пружини и всичко си дойде на место 
- Hristo
- ентусиаст
-
- Мнения: 1135
- Регистриран на: 30.04.2004
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
- Мечтае да кара: М5
- Детайли за колата: много синя и много черна
на старите буталото май беше по-късо
бяха sachs но ги хвърлих без да взема подробно инфо от тях
може и М да са били
днес минах стенд, после тестдрайв, но не ляга повече
бяха sachs но ги хвърлих без да взема подробно инфо от тях
може и М да са били
днес минах стенд, после тестдрайв, но не ляга повече
- Le Transporteur
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2871
- Регистриран на: 11.10.2006
- Местоположение: Ruse
- Пол: Мъж
Някоя снимка за сравнение нямаш ли, да хвърлим по едно око... 
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!
- Hristo
- ентусиаст
-
- Мнения: 1135
- Регистриран на: 30.04.2004
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
- Мечтае да кара: М5
- Детайли за колата: много синя и много черна
10 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


