халогени
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
35 мнения
• Страница 2 от 3 • 1, 2, 3
- jasamon
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 241
- Регистриран на: 13.02.2007
- Местоположение: софия
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E-38 E-36
- jasamon
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 241
- Регистриран на: 13.02.2007
- Местоположение: софия
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E-38 E-36
Andronoff написа:jasamon написа:аз само ходя до бриколаж за кабели и само предполагам
да заровим томахавката, а?
[/quote

- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 556
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
копчето бачка ток подава бушоните са здрави крушките са 55 в. релето цъка по кабелите след релето поне няма никви видеми проблеми ...
- jasamon
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 241
- Регистриран на: 13.02.2007
- Местоположение: софия
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E-38 E-36
- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 556
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
- jasamon
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 241
- Регистриран на: 13.02.2007
- Местоположение: софия
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E-38 E-36
- Andronoff
- триногата
-
- Мнения: 2001
- Регистриран на: 10.01.2007
- Местоположение: BMW Drink Team Bulgaria
- Пол: Мъж
Наистина има нещо гнило! Да обобщим:
1.Копчето работи.
2.Бушоните са здрави.
3.Релето сработва.
4.Не излиза напрежение на халогените.
5.И двата халогена са отказали по едно и също време.
Не знам какво друго освен кабел може да е причината!
Почни от кутията с бушоните, проследи жиците и като излязат от кутията им обели малко изолацията и премери там. Ако няма ток, проблема е най-вероятно в релето, може да има откачена жичка някъде.. Но ако има ток там, продължавай по кабела и гледай за механични наранявания (пречупвания, сгъвания, пружинки..) Пожелавам ти успех!
1.Копчето работи.
2.Бушоните са здрави.
3.Релето сработва.
4.Не излиза напрежение на халогените.
5.И двата халогена са отказали по едно и също време.
Не знам какво друго освен кабел може да е причината!
Почни от кутията с бушоните, проследи жиците и като излязат от кутията им обели малко изолацията и премери там. Ако няма ток, проблема е най-вероятно в релето, може да има откачена жичка някъде.. Но ако има ток там, продължавай по кабела и гледай за механични наранявания (пречупвания, сгъвания, пружинки..) Пожелавам ти успех!
Сбогом, Сами! Сбогом, Писта!
Никога няма да бъдете забравени!
Никога няма да бъдете забравени!
- jasamon
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 241
- Регистриран на: 13.02.2007
- Местоположение: софия
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E-38 E-36
та да почне по лесно вади релето за халогените обръща го и гуеда 8 кл идва от копче халоген 12в 4кл маса така .значи на 6 и 5 са контакта силова при извадено реле и на контакт със вкл там копчета за халоген на 6 кл трябва да има 12в ако там няма значи да търси друг бушон .ако има баце най лесно замости 6 и 5 и ако светне халоген си земи ново реле може конт. да е зацапан и да не прехвърля самото реле
- D.Pavlov
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 721
- Регистриран на: 19.07.2005
- Местоположение: Sofia
- Пол: Мъж
- Кара: Е38
- Мечтае да кара: Е38
- jasamon
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 241
- Регистриран на: 13.02.2007
- Местоположение: софия
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E-38 E-36
Andronoff написа:jasamon написа:релето цъка но това не значи че ще светнат .оперативната на релето ти работи трябва да има още един предпазител за силова верига
- Christoff
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 777
- Регистриран на: 29.06.2006
- Местоположение: на пътя
- Кара: 330Xi
- Мечтае да кара: 760
В този дух на темата искам да ви питам нали двата халогена са на един бушон? На мен само левия не работи, а крушката е нова.
Мене ме съмнява, че може да е от буксата на фасонката, цялата е в кал. Как може да се изчисти?
Мене ме съмнява, че може да е от буксата на фасонката, цялата е в кал. Как може да се изчисти?
E36 316i
E30 316i
E34 520iA
E61 535d
E46 330Xi
E30 316i
E34 520iA
E61 535d
E46 330Xi
- jasamon
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 241
- Регистриран на: 13.02.2007
- Местоположение: софия
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E-38 E-36
- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 556
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
[quote="Christoff"]В този дух на темата искам да ви питам нали двата халогена са на един бушон? На мен само левия не работи, а крушката е нова.
Мене ме съмнява, че може да е от буксата на фасонката, цялата е в кал. Как може да се изчисти?[
/quote]
да халогените са на общ бушон наи вероятно ти е за смяна крушката а при мен се оказа че релето е правило проблем но вече е ново и всичко свети
Мене ме съмнява, че може да е от буксата на фасонката, цялата е в кал. Как може да се изчисти?[
/quote]
да халогените са на общ бушон наи вероятно ти е за смяна крушката а при мен се оказа че релето е правило проблем но вече е ново и всичко свети
- Christoff
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 777
- Регистриран на: 29.06.2006
- Местоположение: на пътя
- Кара: 330Xi
- Мечтае да кара: 760
Добре, а това реле къде точно се намира и какво представлява, че хич нямам представа 

E36 316i
E30 316i
E34 520iA
E61 535d
E46 330Xi
E30 316i
E34 520iA
E61 535d
E46 330Xi
35 мнения
• Страница 2 от 3 • 1, 2, 3
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
