Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата

Мнение от BMW_POWER » 23 Юни 2026, 18:52

Чакам си уискито, защото прогнозата ми се оказа вярна :ok:
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1902
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Калининград
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Волга
Детайли за колата: Лада 2105

Re: Цените на горивата

Мнение от Top Gun Maverick » 24 Юни 2026, 8:28

Exclusive89 написа:
BMW_POWER написа:
Exclusive89 написа:Малко материал от Канада
https://www.7sur7.be/monde/coups-de-feu ... ~a17d0803/


Чичовото, ти защо спря да пишеш в темата за цените на горивата :mhihi:


Ок, чиче, ето да драсна и тук щом пожела :D
Бинго, отново позна, че оставаме без горива :lol:

Без гориво за гражданите: Крим въведе извънредни ограничения на бензиностанциите


https://www.vesti.bg/sviat/kakvo-stava- ... vo-6262875

Чакай, че този пост не бива да е последен в страницата и да се замита така. Трябва да е на видно място защото ако трябва да анализираме прогнозите преди това...Русия може да се самоиздържа и ще умори Украйна, бензин за Европа няма да има, 500 долара за барел реална цена... резултатите обаче станаха катастрофално обратни и както все казва Стийна, трябвало е да очакваме обратното. Бензин в Русия практически няма на не малко места, бензин в Европа има навсякъде, даже и в най-убитите региони на нормални цени, които нормални цени всеки ден вървят надолу. Не защото потече петрол от Иран, тази заблуда още се пробутва. Цените са ниски защото вече играчите не могат да манипулират мнението, че цените ще продължават нагоре заради блокадата на протока. :mhihi: Направиха си един булрън на петрола, обраха и парите на рибите, които мислеха, че отива в космоса цената и...всичко по старо му. До следващият път в който цената ще скочи и пак същите хора ще обясняват едно и също. :mrgreen:
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди! :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Цените на горивата

Мнение от drago_pavlov » 24 Юни 2026, 9:32

BMW_POWER написа:Чакам си уискито, защото прогнозата ми се оказа вярна :ok:

Коя прогноза, ве :ahah: :ahah: :ahah:
Твоята прогноза беше, че след април горивата свършват...

ВЕрно, че свършват, ама при втората най-силна армия в света, непобедимите :mhihi: :mhihi: :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Цените на горивата

Мнение от TNT » 24 Юни 2026, 9:42

Нито позна кога, нито за коя държава :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E90 330d Individual, CBR1000RR
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Цените на горивата

Мнение от dhtj » 24 Юни 2026, 9:55

Мани, изложи се много, още има пълни туби в мазето. :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 665
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Цените на горивата

Мнение от Exclusive89 » 24 Юни 2026, 12:05

Половин Крим е без ток, още 2 области в Русия с ограничения за бензина и дизела
https://www.actualno.com/europe/polovin ... 10475.html
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: E30driver

Последни теми
Facebook