Цените на горивата
Модератор: Общи модератори
Re: Цените на горивата
Чакам си уискито, защото прогнозата ми се оказа вярна 

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- Top Gun Maverick
- Старши спамър
-
- Мнения: 1902
- Регистриран на: 27.04.2010
- Местоположение: Калининград
- Пол: Мъж
- Кара: Кон
- Мечтае да кара: Волга
- Детайли за колата: Лада 2105
Re: Цените на горивата
Exclusive89 написа:BMW_POWER написа:Exclusive89 написа:Малко материал от Канада
https://www.7sur7.be/monde/coups-de-feu ... ~a17d0803/
Чичовото, ти защо спря да пишеш в темата за цените на горивата![]()
Ок, чиче, ето да драсна и тук щом пожела![]()
Бинго, отново позна, че оставаме без горива
Без гориво за гражданите: Крим въведе извънредни ограничения на бензиностанциите
https://www.vesti.bg/sviat/kakvo-stava- ... vo-6262875
Чакай, че този пост не бива да е последен в страницата и да се замита така. Трябва да е на видно място защото ако трябва да анализираме прогнозите преди това...Русия може да се самоиздържа и ще умори Украйна, бензин за Европа няма да има, 500 долара за барел реална цена... резултатите обаче станаха катастрофално обратни и както все казва Стийна, трябвало е да очакваме обратното. Бензин в Русия практически няма на не малко места, бензин в Европа има навсякъде, даже и в най-убитите региони на нормални цени, които нормални цени всеки ден вървят надолу. Не защото потече петрол от Иран, тази заблуда още се пробутва. Цените са ниски защото вече играчите не могат да манипулират мнението, че цените ще продължават нагоре заради блокадата на протока.
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
- drago_pavlov
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 294
- Регистриран на: 21.05.2009
- Местоположение: навсякъде
- Кара: както може
- Мечтае да кара: както не може...
- Детайли за колата: от миналия век
Re: Цените на горивата
BMW_POWER написа:Чакам си уискито, защото прогнозата ми се оказа вярна
Коя прогноза, ве
Твоята прогноза беше, че след април горивата свършват...
ВЕрно, че свършват, ама при втората най-силна армия в света, непобедимите
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.
- TNT
- младши ентусиаст

-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
- dhtj
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 149
- Регистриран на: 22.01.2010
- Пол: Мъж
- Кара: E90 330d Individual, CBR1000RR
- Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...
Re: Цените на горивата
Мани, изложи се много, още има пълни туби в мазето. 
- Exclusive89
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 665
- Регистриран на: 24.02.2015
- Местоположение: Brussels/Асеновград
- Пол: Мъж
- Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
- Мечтае да кара: F82 ///M4
Re: Цените на горивата
https://www.actualno.com/europe/polovin ... 10475.htmlПоловин Крим е без ток, още 2 области в Русия с ограничения за бензина и дизела
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: E30driver
