Обсъждане на автокъщи
Модератор: Общи модератори
- nickstorm
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 161
- Регистриран на: 19.12.2009
- Пол: Мъж
- Кара: на късмет и надежди...
- Мечтае да кара: "бяла служебна баничарка"
- Детайли за колата: seats and a steering wheel....
Re: Обсъждане на автокъщи
Имаш 20к за кола? На 4 години и 80к км реални
https://www.autohaus24.de/gebrauchtwagen/cars/125329
Разбира се, ако живота ти е скучен и се чувстваш тарикат, винаги можеш да си дадеш парите на някой "бизнесмен" с автокъща край Драгичево и да чакаш резултат. Или да си поръчаш да ти докарат някой скрап от ръстбелта на Щатите или Канада
https://www.autohaus24.de/gebrauchtwagen/cars/125329
Разбира се, ако живота ти е скучен и се чувстваш тарикат, винаги можеш да си дадеш парите на някой "бизнесмен" с автокъща край Драгичево и да чакаш резултат. Или да си поръчаш да ти докарат някой скрап от ръстбелта на Щатите или Канада
"Работи, работи!"-казал Иван Вазов и легнал да спи 
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани