Обсъждане на автокъщи

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 161
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: "бяла служебна баничарка"
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Обсъждане на автокъщи

Мнение от nickstorm » 23 Юни 2026, 18:15

Имаш 20к за кола? На 4 години и 80к км реални :arrow:
https://www.autohaus24.de/gebrauchtwagen/cars/125329
Разбира се, ако живота ти е скучен и се чувстваш тарикат, винаги можеш да си дадеш парите на някой "бизнесмен" с автокъща край Драгичево и да чакаш резултат. Или да си поръчаш да ти докарат някой скрап от ръстбелта на Щатите или Канада :mrgreen:
"Работи, работи!"-казал Иван Вазов и легнал да спи :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook