България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Модератор: Общи модератори
- Lenco
- Старши скрапер
-
- Мнения: 2737
- Регистриран на: 16.04.2008
- Местоположение: Бургас и малко в София
- Пол: Мъж
- Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
- Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
- Детайли за колата: Powered by M43b19
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Онуй, другото сиган със 170 не можа да обърне автобуса, а удара беше по-високо, а туй мангал със 115 го катурна
И каква е тази гонка, хората са си карали почти в ограничението.
Дали вещото лице е Проф. Станимир Карапетков?
И каква е тази гонка, хората са си карали почти в ограничението.
Дали вещото лице е Проф. Станимир Карапетков?
- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Абсурд. Преди години един беше натресал автобус, в който беше майка ми. Там беше с над 100. Да го обърне със 115 - никъв шанс.
- drifty
- младши ентусиаст

-
- Мнения: 271
- Регистриран на: 18.12.2013
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: E39 528i, Simson S51
- Мечтае да кара: Е39 М5
- Детайли за колата: Powered by шпер
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Нали километража му бил забил на 220, бая лъже тоя километраж, той ако беше карал със 115 по километраж тъкмо щеше да е в толеранс - 63-4км/ч реално.

- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Сигурно километража е в евро и трябва да смятаме х1,95 

Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
За балами ни взеха явно, баси държавата, баси експертите....думи нямам.
- Don_Diego
- ентусиаст
-
- Мнения: 846
- Регистриран на: 26.04.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
TNT написа:Маркировка ? Кво е тваДо нас направиха една нова дебилна миналата седмица, вече изглежда като на 3 години.
Аз съм забелязал, че тези временните дето ги слагат при ремонти са доста по-трайни от постоянните

Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
