Емиграция и имиграция
Модератор: Общи модератори
Re: Емиграция и имиграция
Exclusive89 написа:Малко материал от Канада
https://www.7sur7.be/monde/coups-de-feu ... ~a17d0803/
Чичовото, ти защо спря да пишеш в темата за цените на горивата
Жена ми тъкмо ми каза. Мтл си е Мтл. Там е друг свят. Ненормални франсета, какво да кажеш? Торонто не е по-тихо. В моето село само луди по улицата. Сутринта рано звънях на 911, заради един идиот. В 7:00 гол до кръста застанал в средата на кръстовището и иска шофьорите да му козируват, за да ги пусне да минат...
Гледам, у Белжика е много хубаво
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- enigma
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 169
- Регистриран на: 5.01.2005
- Местоположение: Setec Astronomy
Re: Емиграция и имиграция
BMW_POWER написа:Сутринта рано звънях на 911, заради един идиот. В 7:00 гол до кръста застанал в средата на кръстовището и иска шофьорите да му козируват, за да ги пусне да минат...
Еееей пак недоволен, все едно пари ти е искал да минеш - какво толкова, козирувай му на човека
Навремето като си козирувал на плаца всяка сутрин, не си мърморил? Съвсем те е развалил тоя капитализъм И аз съм се научил, като искам да мина през някоя тучна ливада - трябва да козирувам на кравата...

enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
Re: Емиграция и имиграция
Заки, какво ще кажеш за цифрите?
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
Re: Емиграция и имиграция
Я, Канада… ма нали пушките бяха забранени? Къв е тоя нерегламентиран СКС? Жалко за момчетата… с тоя кевларени жилетки са нямали никакъв шанс…
https://x.com/i/status/2069107290016280963
https://x.com/i/status/2069107290016280963
алекс
трабант 601с
разни други возила
трабант 601с
разни други возила
- zAcK
- Старши Алкохолик
-
- Мнения: 3929
- Регистриран на: 13.03.2006
- Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
- Кара: E60 LCI 535d
- Мечтае да кара: E24 635CSi
- Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D
Re: Емиграция и имиграция
УК с бесни темпове се превръща е оркски кенеф
От богата и могъща империя да се превърнеш в подобен нужник се изкискват специални умения!
Явно там живеят суперспециални хиперлиберални педеруги!
https://x.com/RadioGenoa/status/2068954906258481485/video/1
От богата и могъща империя да се превърнеш в подобен нужник се изкискват специални умения!
Явно там живеят суперспециални хиперлиберални педеруги!
https://x.com/RadioGenoa/status/2068954906258481485/video/1
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти!

E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real

E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real
- alekangg
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 70
- Регистриран на: 5.01.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
Re: Емиграция и имиграция
Вече нищо не може да ме учуди.
Във Франция някаква нелегална маймуна от Тунис изнасилва бяла жена, нещо стандартно.
По телевизията е казала, че основния проблем за френските жени са нелегалните емигранти от Африка и съда се самосезира и е осъдена за насаждане на расова отраза.
Първоначално е присъдена глоба 3000€ и 6 месеца затвор.
Преди два дни на последна инстанция са махали затвора и да оставили глобата само.
Вчера имаше случай маймуна на 20, изнасилваш брат си на 3 и т.н. Всеки ден е нещо все по-интересно.
Във Франция някаква нелегална маймуна от Тунис изнасилва бяла жена, нещо стандартно.
По телевизията е казала, че основния проблем за френските жени са нелегалните емигранти от Африка и съда се самосезира и е осъдена за насаждане на расова отраза.
Първоначално е присъдена глоба 3000€ и 6 месеца затвор.
Преди два дни на последна инстанция са махали затвора и да оставили глобата само.
Вчера имаше случай маймуна на 20, изнасилваш брат си на 3 и т.н. Всеки ден е нещо все по-интересно.
- drifty
- младши ентусиаст

-
- Мнения: 270
- Регистриран на: 18.12.2013
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: E39 528i, Simson S51
- Мечтае да кара: Е39 М5
- Детайли за колата: Powered by шпер
Re: Емиграция и имиграция
Тия дни на един поход из Стара планина се запознах с един пичага, работил 20 години във Франция и се завърнал тук и също каза, че то там французи нямало вече, само мангали.

Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
