Емиграция и имиграция

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от BMW_POWER » 23 Юни 2026, 2:00

Exclusive89 написа:Малко материал от Канада
https://www.7sur7.be/monde/coups-de-feu ... ~a17d0803/


Чичовото, ти защо спря да пишеш в темата за цените на горивата :mhihi:

Жена ми тъкмо ми каза. Мтл си е Мтл. Там е друг свят. Ненормални франсета, какво да кажеш? Торонто не е по-тихо. В моето село само луди по улицата. Сутринта рано звънях на 911, заради един идиот. В 7:00 гол до кръста застанал в средата на кръстовището и иска шофьорите да му козируват, за да ги пусне да минат...

Гледам, у Белжика е много хубаво ;)

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: Setec Astronomy

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от enigma » 23 Юни 2026, 2:19

BMW_POWER написа:Сутринта рано звънях на 911, заради един идиот. В 7:00 гол до кръста застанал в средата на кръстовището и иска шофьорите да му козируват, за да ги пусне да минат...


Еееей пак недоволен, все едно пари ти е искал да минеш - какво толкова, козирувай му на човека :dunno: Навремето като си козирувал на плаца всяка сутрин, не си мърморил? Съвсем те е развалил тоя капитализъм :mrgreen:

И аз съм се научил, като искам да мина през някоя тучна ливада - трябва да козирувам на кравата... :ok:
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от BMW_POWER » 23 Юни 2026, 4:53

Заки, какво ще кажеш за цифрите?

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

master of the force
Аватар
Мнения: 5582
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от alx » 23 Юни 2026, 6:36

Я, Канада… ма нали пушките бяха забранени? Къв е тоя нерегламентиран СКС? Жалко за момчетата… с тоя кевларени жилетки са нямали никакъв шанс…

https://x.com/i/status/2069107290016280963
алекс
трабант 601с
разни други возила

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3929
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от zAcK » 23 Юни 2026, 7:10

УК с бесни темпове се превръща е оркски кенеф :dunno:

От богата и могъща империя да се превърнеш в подобен нужник се изкискват специални умения!
Явно там живеят суперспециални хиперлиберални педеруги!

https://x.com/RadioGenoa/status/2068954906258481485/video/1
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook