Криминална тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1902
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Калининград
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Волга
Детайли за колата: Лада 2105

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Юни 2026, 13:28

driver69 написа:
b_u_b_o написа:Ако съм аз и го усетя, че е пиян в колата съвсем ще ми е трудно да реагирам кротко.

само се замисли колко хубаво ще ти стане като му се извиниш и кажеш, че си без документи (да няма възможност за протокол) и ще изчакаш кат. а кат като дойде преди да вземе отношение ще вземе проба.
идиоти безкрай - мен ме зажули бус на частно училище. чичкото беше сравнително агресивен, загубих 2 часа, той вероятно доста повече неща...

Тъкмо щях да му казвам, че толкова спокойно може да стане, просто се отдалечаваш малко с детето като се смееш за да почне да се смее и то като му казваш как този чичко е луд нещо и звъниш на 112 и ги чакаш. Онзи ако тръгне, избягал е от ПТП, до 6 месеца без книжка. :mrgreen: Ако пък дойдат бързо...пак дърво за него, минимум акт за ПТП. :mhihi:
Във всички случаи с разправия печеливш няма да си, най-доброто в твоя полза би било да се окажеш обвиняем в районното. :mhihi:
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди! :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: 2018 G30 540ix

Re: Криминална тема

Мнение от empar » 09 Юни 2026, 14:07

Да се опиташ да го гласиш тоя, че да го сготви кат е не по-малко безразсъдно!
В ситуация с такива или си по-тих от водата и звъниш на 112 или много бързо му разпиляваш зъбите по асфалта.
Рискът от това да попаднеш на въоръжен кретен е твърде голям.
За справка - случката със Стойчо Стойлов от началото на века. Ни крив, ни длъжен, слиза да се разправя с пиян военен, който го засича и оня изпразни цял пълнител в него. Ае, нема нужда! Успокоение ли е, че лежа в затвора тоя, при положение, че му приключи спортната кариера???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6620
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: конете да бягат
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криминална тема

Мнение от steeN » 09 Юни 2026, 14:52

Тоя сега така ще го сготвят в съда, че няма да разбере как му е дошло.
- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: Tesla M3LR, e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Криминална тема

Мнение от b_u_b_o » 09 Юни 2026, 15:01

Прекалено голяма вяра имате в правораздавателната система, аз очаквам нищо да не се случи въпреки всичкия медиен шум. По-скоро наказанието ще е от липсата на анонимност в по-малките населени места и че всеки ще го гледа накриво и ще му пострада бизнеса и отношенията с хората там.

empar написа:Рискът от това да попаднеш на въоръжен кретен е твърде голям.


Прав си мамка му, ама като се вдигне адреналина и тия мисли излитат от главата.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6620
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: конете да бягат
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Криминална тема

Мнение от steeN » 09 Юни 2026, 15:10

Хулиганство условна му е в кърпа вързано на този... сигурно и някаква символична глоба заради колелото, и разбира се отнемане на книжката за достатъчен период.
- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1902
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Калининград
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Волга
Детайли за колата: Лада 2105

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Юни 2026, 22:29

Хулиганство и условна, книжката му ще се отнеме за до 6 месеца, няма друг период за напускане на ПТП когато няма пострадали хора разбира се. Те затова пиянките бягат винаги, понеже за алкохол гаранция ще отнесат повече, а като избяга няма доказване бил ли е пиян или не.
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди! :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 272
Регистриран на: 4.12.2005
Пол: Мъж
Кара: X4 G02,HYMER,116i,320d,Toyota и ски
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Криминална тема

Мнение от mr_petroff » 09 Юни 2026, 23:17

Еха , сега се запознах със '' случая"...Такива индивиди след два шамара нямате си на идея как се променят... Бащата евала ... ама не баш . Този изнагля именно защото му се говореше човешки . Кофтито е че пред детето не е редно да се агресира , иначе чичото на мармалад , пък после ще го мислим :mhihi: Ситуацията е хем така ,хем ...абе я си го шамаросай да спиш спокойно , пък после органите на реда ще ти влязат в положение , особенно с видео материала :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от seimo » 10 Юни 2026, 9:52

https://novini.bg/article/2026061005413819367

При полицейската проверка е станало ясно още, че автомобилът, с който е извършено нарушението, е бил без валидна гражданска отговорност и технически преглед.

Класик :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Криминална тема

Мнение от drago_pavlov » 10 Юни 2026, 10:52

mr_petroff написа:Кофтито е че пред детето не е редно да се агресира , иначе чичото на мармалад , пък после ще го мислим :mhihi: Ситуацията е хем така ,хем ...абе я си го шамаросай да спиш спокойно , пък после органите на реда ще ти влязат в положение , особенно с видео материала :mhihi:

Абе не е редно... Детето трябва да се чувства защитено от баща си, не да си тръгва разревано със смачкано колело...
Преспокойно може да се спре видеото след връщането назад, където смачка колелото и после кьотек... Кой ще му повярва, че е ял шамарите :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1902
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Калининград
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Волга
Детайли за колата: Лада 2105

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Юни 2026, 11:12

Те и да му вярват, ще си викат на акъла, че е трябвало още. :mhihi:
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди! :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Криминална тема

Мнение от E34 » 13 Юни 2026, 0:14

Не мога да разбера бащата някакъв скрит гей инфлуенсър ли е или си е пълна шматка по принцип. Той си е абсолютно виновен за конфликта! Ясно идва дъртия ама тоя кво вади и снима бе?!! И някакви философствания...ади тати, незнам си кво тати, цялата група Елин Пелин ше разбере тати....бе ти луд ли си бееее???!!!! Нормалното развитие беше идва дъртия, тоя се извинява човешки и всеки по пътя си. Ся ако дъртия продължава да наглее, много ясно че ще изяде някой сап у главата и въобще не ме интересува пред детето ли ще е. Даже по-добре то гледа, действа педагогически. Разберете, това с телефоните е като спусък за евентуална ескалация, особено когато се разправяте с истински олигофрени!
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E90 330d Individual, CBR1000RR
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Криминална тема

Мнение от dhtj » 13 Юни 2026, 0:32

E34 написа:... Ся ако дъртия продължава да наглее, много ясно че ще изяде някой сап у главата и въобще не ме интересува пред детето ли ще е.


И ква ти е файдата?
Един приятел преди години уби млад бик с тояга между рогата....

Целиш дъртия на грешното място, хвърля топа и лежиш поне една 15ка в затвора. За жена ти почва да се грижи комшията, а дъщерята израства без баща - татуирана и трудноотказваща мъжко внимание...

Бе май по-добре телефон и фейсбук, отколкото сап... :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Криминална тема

Мнение от E34 » 13 Юни 2026, 1:01

dhtj написа:
E34 написа:Целиш дъртия на грешното място, хвърля топа и лежиш поне една 15ка в затвора. За жена ти почва да се грижи комшията, а дъщерята израства без баща - татуирана и трудноотказваща мъжко внимание...

Бе май по-добре телефон и фейсбук, отколкото сап... :mhihi:


Образно казано, но за смях ли за плач ли съм имал разправия два пъти с такива дърти отрепки. Първия път дъртия изскочи с пушка, там ясно кой беше победител, втория път един друг извади брадва обаче такъв нокаут последва, че се стигна до болница и мераци за дело. Останаха само с мераците и ме скъсаха да ме бъзикат че нокаутирам дядки. Та като цяло идеята е че има много откачен народ, или се извиняваш или биеш, но НИКОГА НЕ ДРАЗНИШ, а тоя дразнеше.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1623
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 13 Юни 2026, 9:34

Последните няколко години поне тука в добричко и край Варна забелязвам че има не малко подивели земеделци дето обикалят по нивите и търсят да набият някой . Имайте предвид като спирате покрай пътя и има череши орехи или нещо друго за бране , че може да изскочи някой такъв дето е решил че сте му в имота .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 804
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от driver69 » 13 Юни 2026, 19:01

аз като истински гей инфлуенсър си нося спрей.
после ще уточняваме намерения и резултати.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook