..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Модератор: Общи модератори
- .:BENZINO:.
- ентусиаст
-
- Мнения: 826
- Регистриран на: 23.04.2008
- Местоположение: ВАРНА
- Кара: вана Чайка
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
сетих се за този виц
На Бъдни вечер Смъртта почукала на една врата. Отворил Чък Норис.
- Кого търсиш?
- Ой Коледо, мой Коледоо
На Бъдни вечер Смъртта почукала на една врата. Отворил Чък Норис.
- Кого търсиш?
- Ой Коледо, мой Коледоо

- .:BENZINO:.
- ентусиаст
-
- Мнения: 826
- Регистриран на: 23.04.2008
- Местоположение: ВАРНА
- Кара: вана Чайка
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Pisobella написа:Смъртта чука на нечия врата на Бъдни вечер. Отваря Чък Норис.
- Кого търсиш?
- Ъъъ.... Ой Коледо, мой Коледо...
оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците


- dan-dam
- ентусиаст
-
- Мнения: 1013
- Регистриран на: 18.01.2009
- Местоположение: София, ама съм от село
- Пол: Мъж
- Кара: 03'Е53 М62TUB44
- Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
- Детайли за колата: Петица с много седмици
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
BENZINO VN написа:Pisobella написа:Смъртта чука на нечия врата на Бъдни вечер. Отваря Чък Норис.
- Кого търсиш?
- Ъъъ.... Ой Коледо, мой Коледо...
оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците
Обаждаш се и ги почваш
- .:BENZINO:.
- ентусиаст
-
- Мнения: 826
- Регистриран на: 23.04.2008
- Местоположение: ВАРНА
- Кара: вана Чайка
- Kambe
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2196
- Регистриран на: 6.03.2008
- Местоположение: гр. Свищов
- Пол: Мъж
- Кара: Peugeot 307 HDI
- dan-dam
- ентусиаст
-
- Мнения: 1013
- Регистриран на: 18.01.2009
- Местоположение: София, ама съм от село
- Пол: Мъж
- Кара: 03'Е53 М62TUB44
- Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
- Детайли за колата: Петица с много седмици
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Тва ми е от любимите
- PaCk0o
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 160
- Регистриран на: 31.05.2010
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: e36 m3
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
BENZINO VN написа:оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците
от 1 година все се каня да се махам от тях ама...
- Kambe
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2196
- Регистриран на: 6.03.2008
- Местоположение: гр. Свищов
- Пол: Мъж
- Кара: Peugeot 307 HDI
- .:BENZINO:.
- ентусиаст
-
- Мнения: 826
- Регистриран на: 23.04.2008
- Местоположение: ВАРНА
- Кара: вана Чайка
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
daddy_ написа:Тва ми е от любимите
ИнЖето е луд и той да
PaCk0o написа:BENZINO VN написа:оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците
от 1 година все се каня да се махам от тях ама...
мани ги бе,аз доскоро живеех на друго място и там ги разцибах,като минах на Булсатком и си бях паднал на Уя

- PaCk0o
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 160
- Регистриран на: 31.05.2010
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: e36 m3
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
чакам аз оптика да прекарат да видя как е ако е зле отивам към фокус нет
- Пинтев
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 419
- Регистриран на: 30.04.2007
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: СамУет
- SPEED_GABROVO
- ентусиаст
-
- Мнения: 1003
- Регистриран на: 14.12.2009
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: дърто Е30
- Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Пинтев написа:абе усещате ли как пак стана време да седаме по масите
още малко и натам отиват нещата
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.
- DiDi
- ентусиаст
-
- Мнения: 850
- Регистриран на: 7.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Кара: самолет
- Мечтае да кара: НЛО
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
SPEED_GABROVO написа:Пинтев написа:абе усещате ли как пак стана време да седаме по масите
още малко и натам отиват нещата
Тежко, тежкоооо
- bmw maniqk ivo bmw
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2757
- Регистриран на: 17.11.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: zAcK






