..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 826
Регистриран на: 23.04.2008
Местоположение: ВАРНА
Кара: вана Чайка

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от .:BENZINO:. » 25 Дек 2013, 16:37

сетих се за този виц
На Бъдни вечер Смъртта почукала на една врата. Отворил Чък Норис.
- Кого търсиш?
- Ой Коледо, мой Коледоо :mhihi:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 826
Регистриран на: 23.04.2008
Местоположение: ВАРНА
Кара: вана Чайка

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от .:BENZINO:. » 25 Дек 2013, 16:38

Pisobella написа:Смъртта чука на нечия врата на Бъдни вечер. Отваря Чък Норис.
- Кого търсиш?
- Ъъъ.... Ой Коледо, мой Коледо...

оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците :banghead:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от dan-dam » 25 Дек 2013, 16:48

BENZINO VN написа:
Pisobella написа:Смъртта чука на нечия врата на Бъдни вечер. Отваря Чък Норис.
- Кого търсиш?
- Ъъъ.... Ой Коледо, мой Коледо...

оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците :banghead:

Обаждаш се и ги почваш


ентусиаст
Аватар
Мнения: 826
Регистриран на: 23.04.2008
Местоположение: ВАРНА
Кара: вана Чайка

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от .:BENZINO:. » 25 Дек 2013, 16:54

този е голямо лице,ама Митьо е класика-доайена на панаирите :mhihi:
http://vbox7.com/play:f020531b
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от Kambe » 25 Дек 2013, 16:55

какъв е този расизъм, всички ми я гледат лошо :lol:
Изображение
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 826
Регистриран на: 23.04.2008
Местоположение: ВАРНА
Кара: вана Чайка

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от .:BENZINO:. » 25 Дек 2013, 16:57

ми каквото повикало,такова се обадило :twisted:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от dan-dam » 25 Дек 2013, 16:58

Тва ми е от любимите

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от PaCk0o » 25 Дек 2013, 16:58

BENZINO VN написа:оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците :banghead:

от 1 година все се каня да се махам от тях ама...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от Kambe » 25 Дек 2013, 16:59

и аз тука се мъча с едни 6 mbit-а в секунда :mhihi:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 826
Регистриран на: 23.04.2008
Местоположение: ВАРНА
Кара: вана Чайка

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от .:BENZINO:. » 25 Дек 2013, 17:06

daddy_ написа:Тва ми е от любимите


ИнЖето е луд и той да :mhihi:

PaCk0o написа:
BENZINO VN написа:оф интернета ми е ужасен,ще ги наритам аз БТК-то само да минат празниците :banghead:

от 1 година все се каня да се махам от тях ама...


мани ги бе,аз доскоро живеех на друго място и там ги разцибах,като минах на Булсатком и си бях паднал на Уя :yes: Та мисля след празниците да свърша това и тука. :yes: То може ли като говоря по домашния телефон и да ми се губи интернета :mhihi:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от PaCk0o » 25 Дек 2013, 17:08

чакам аз оптика да прекарат да видя как е ако е зле отивам към фокус нет
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 419
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от Пинтев » 25 Дек 2013, 17:37

абе усещате ли как пак стана време да седаме по масите :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от SPEED_GABROVO » 25 Дек 2013, 17:40

Пинтев написа:абе усещате ли как пак стана време да седаме по масите :mhihi:

още малко и натам отиват нещата :mhihi:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 7.08.2005
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: самолет
Мечтае да кара: НЛО

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от DiDi » 25 Дек 2013, 17:46

SPEED_GABROVO написа:
Пинтев написа:абе усещате ли как пак стана време да седаме по масите :mhihi:

още малко и натам отиват нещата :mhihi:

Тежко, тежкоооо :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 25 Дек 2013, 17:52

Аз забравих да се похваля с блузата която ми подариха. :D

Ето я
Изображение

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook