..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Модератор: Общи модератори
- DiDi
- ентусиаст
-
- Мнения: 850
- Регистриран на: 7.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Кара: самолет
- Мечтае да кара: НЛО
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Аз на НГ не знам какво ще правя.... Поне съм почивка 
- ogata
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2806
- Регистриран на: 20.03.2009
- Местоположение: New Village Customs
- Кара: 332mxi
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Седи ми се у нас, не ми се ходи у тъщата. Не ми се пътува, не ми се става от дивана. Искам цял ден да си седа, да ям и да пиша тука глупости 


http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
DiDi написа:Bavarcho написа:DiDi написа:Празник еКакво да правят... Да не са ненормални като мен на работа
така и не каза какво работиш по празниците
В хотел работя. На рецепция. Но хотела е празен и общо взето си вися и си пиша глупости![]()
![]()
![]()
кой хотел да дойдем да го напълним

- DiDi
- ентусиаст
-
- Мнения: 850
- Регистриран на: 7.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Кара: самолет
- Мечтае да кара: НЛО
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
zazomazo написа:DiDi написа:Bavarcho написа:DiDi написа:Празник еКакво да правят... Да не са ненормални като мен на работа
така и не каза какво работиш по празниците
В хотел работя. На рецепция. Но хотела е празен и общо взето си вися и си пиша глупости![]()
![]()
![]()
кой хотел да дойдем да го напълним
Хотел "Земята и хората"
- DiDi
- ентусиаст
-
- Мнения: 850
- Регистриран на: 7.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Кара: самолет
- Мечтае да кара: НЛО
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
ogata написа:Седи ми се у нас, не ми се ходи у тъщата. Не ми се пътува, не ми се става от дивана. Искам цял ден да си седа, да ям и да пиша тука глупости
Е ще покараш малко
- ogata
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2806
- Регистриран на: 20.03.2009
- Местоположение: New Village Customs
- Кара: 332mxi
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
DiDi написа:zazomazo написа:DiDi написа:Bavarcho написа:DiDi написа:Празник еКакво да правят... Да не са ненормални като мен на работа
така и не каза какво работиш по празниците
В хотел работя. На рецепция. Но хотела е празен и общо взето си вися и си пиша глупости![]()
![]()
![]()
кой хотел да дойдем да го напълним
Хотел "Земята и хората"
E, сега си е*а майката .... задръстването пристига


http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
DiDi написа:zazomazo написа:DiDi написа:Bavarcho написа:DiDi написа:Празник еКакво да правят... Да не са ненормални като мен на работа
така и не каза какво работиш по празниците
В хотел работя. На рецепция. Но хотела е празен и общо взето си вися и си пиша глупости![]()
![]()
![]()
кой хотел да дойдем да го напълним
Хотел "Земята и хората"
да вземете да му смените името...след като е празен да остане само "земята"

- ogata
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2806
- Регистриран на: 20.03.2009
- Местоположение: New Village Customs
- Кара: 332mxi
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
zazomazo написа:DiDi написа:zazomazo написа:DiDi написа:Bavarcho написа:DiDi написа:Празник еКакво да правят... Да не са ненормални като мен на работа
така и не каза какво работиш по празниците
В хотел работя. На рецепция. Но хотела е празен и общо взето си вися и си пиша глупости![]()
![]()
![]()
кой хотел да дойдем да го напълним
Хотел "Земята и хората"
да вземете да му смените името...след като е празен да остане само "земята"
Или "Земята и хората ... дето ги няма "


http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com
- DiDi
- ентусиаст
-
- Мнения: 850
- Регистриран на: 7.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Кара: самолет
- Мечтае да кара: НЛО
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
zazomazo написа:DiDi написа:zazomazo написа:DiDi написа:Bavarcho написа:DiDi написа:Празник еКакво да правят... Да не са ненормални като мен на работа
така и не каза какво работиш по празниците
В хотел работя. На рецепция. Но хотела е празен и общо взето си вися и си пиша глупости![]()
![]()
![]()
кой хотел да дойдем да го напълним
Хотел "Земята и хората"
да вземете да му смените името...след като е празен да остане само "земята"
Сега ли да го предложа на управителя или да изчакам оперативката след празниците... - Kambe
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2196
- Регистриран на: 6.03.2008
- Местоположение: гр. Свищов
- Пол: Мъж
- Кара: Peugeot 307 HDI
- ogata
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2806
- Регистриран на: 20.03.2009
- Местоположение: New Village Customs
- Кара: 332mxi
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
DiDi написа:zazomazo написа:DiDi написа:zazomazo написа:DiDi написа:Bavarcho написа:DiDi написа:Празник еКакво да правят... Да не са ненормални като мен на работа
така и не каза какво работиш по празниците
В хотел работя. На рецепция. Но хотела е празен и общо взето си вися и си пиша глупости![]()
![]()
![]()
кой хотел да дойдем да го напълним
Хотел "Земята и хората"
да вземете да му смените името...след като е празен да остане само "земята"
![]()
![]()
![]()
Сега ли да го предложа на управителя или да изчакам оперативката след празниците...
![]()
![]()
Изчакай заплатата, щото може да не се приеме добре хумора


http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
DiDi написа:...
Хотел "Земята и хората"
това ти ли си?

иначе хотела е лъскач, поне по снимките в нета изглежда много хай-клас

Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
Честита Коледаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Много здраве и щастие и бенз да имате!
Много здраве и щастие и бенз да имате!- DiDi
- ентусиаст
-
- Мнения: 850
- Регистриран на: 7.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Кара: самолет
- Мечтае да кара: НЛО
Re: ..:НОВОГОДИШНА СПАМ ТЕМА 2013:..
zazomazo написа:DiDi написа:...
Хотел "Земята и хората"
това ти ли си?
иначе хотела е лъскач, поне по снимките в нета изглежда много хай-клас
- PaCk0o
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 160
- Регистриран на: 31.05.2010
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: e36 m3
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: TNT



