Щипки за кората на вратата?
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
50 мнения
• Страница 2 от 4 • 1, 2, 3, 4
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
- Lacho
- ентусиаст
-
- Мнения: 1223
- Регистриран на: 15.12.2005
- Местоположение: Софийския див див югозапад
- Пол: Мъж
- Кара: 525XD LCI
Аз наскоро си ги сменях мойте и ми излезнаха 12-13лв. от Дару за чатирите кори. Продават се по 20бр. в пакетче което стига точно за две кори и по малка бройка мисля че нямаше. 
0878 500 286
Chip Tuning ПРОМОЦИИ EDC15; EDC16; EDC17; Имобилайзери; FAP & DPF OFF;
POWERED BY EVC/WINOLS & Alientech Kess & K-Tag
Chip Tuning ПРОМОЦИИ EDC15; EDC16; EDC17; Имобилайзери; FAP & DPF OFF;
POWERED BY EVC/WINOLS & Alientech Kess & K-Tag
- 7S\/E7OSLA\/
- ентусиаст
-
- Мнения: 870
- Регистриран на: 19.03.2006
- Местоположение: Сф
- Пол: Мъж
- Кара: BMW X5 E70 08.2010
- Детайли за колата: Сив металик
Lacho_ написа:Аз наскоро си ги сменях мойте и ми излезнаха 12-13лв. от Дару за чатирите кори. Продават се по 20бр. в пакетче което стига точно за две кори и по малка бройка мисля че нямаше.
продават ги и по единично ...
- Lunaticc 1
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 377
- Регистриран на: 9.07.2004
- Местоположение: София-войн от запад....бар Гири
- Пол: Мъж
- Кара: 745i;740d;330xd;330i-Convertible
- Мечтае да кара: кока & цици
- Детайли за колата: с чип !!!
Камор Ауто-20 бр. пакетче(по-малко не може).На мен за 2 пакетчета ми взеха 11,84лв. а за втора употреба на Симеон ми искаха по 2лв. вие си правете сметката

Чеп Туринг !
Мантинела Тунинг !!!
Леген Пауър Рейсинг !!!!!
Перални,Тостери,Миксери, и Гипсокартонь на ЧАСТИ !!!

Мантинела Тунинг !!!
Леген Пауър Рейсинг !!!!!
Перални,Тостери,Миксери, и Гипсокартонь на ЧАСТИ !!!

- 7S\/E7OSLA\/
- ентусиаст
-
- Мнения: 870
- Регистриран на: 19.03.2006
- Местоположение: Сф
- Пол: Мъж
- Кара: BMW X5 E70 08.2010
- Детайли за колата: Сив металик
Re: Щипки за кората на вратата?
а случино тези щипки за корите дали са повече от един модел или аз попадам на неправилни щипки
- patkana1
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 267
- Регистриран на: 23.09.2011
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw e39
- Мечтае да кара: Bmw е38
Re: Щипки за кората на вратата?
А във Варна някой магазин за ефтини щипки??? 

- stony1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3285
- Регистриран на: 25.02.2008
- Местоположение: Somewhere In Space
- Пол: Мъж
- Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
- Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
- Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527
Re: Щипки за кората на вратата?
patkana1 написа:А във Варна някой магазин за ефтини щипки???
Тя темата е доста стара, но си спомням, че преди няколко години си купих щипки от магазина на Елиткар на Сливница до лятно кино Тракия. Не бяха скъпи. Това е информацията от Дару:
Номенклатурен номер : 51411973500
Описание : ЩИПКА КОРА ВРАТА
Ед.цена (с ДДС) : .54 BGN
Има наличност
Дару Кар АД си запазва право за промени в цените
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.
- Nukem
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3701
- Регистриран на: 28.03.2007
- Местоположение: Хасково
- Кара: e36 318is M44
- Мечтае да кара: камаро.
Re: Щипки за кората на вратата?
Номенклатурен номер : 51418224781
Описание : Щипка
Ед. цена (с ДДС) : 1.30 BGN
* Вари 2000 ООД си запазва право за промени в цените
Аз ще пробвам тези с гумичките!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!
- vaykisss
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 252
- Регистриран на: 18.11.2009
- Местоположение: Майна таун
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact,96'индивидуъл
- Мечтае да кара: 6 serries
- Детайли за колата: монреалблауууу
Re: Щипки за кората на вратата?
Nukem написа:Номенклатурен номер : 51418224781
Описание : Щипка
Ед. цена (с ДДС) : 1.30 BGN
* Вари 2000 ООД си запазва право за промени в цените
Аз ще пробвам тези с гумичките!
аз днес ги купих от мкар пак са толкова 1,3 взех 20 дано да стигнат
колата е компакт ,колата е на 16 години и като я взех нямаше нито скърцане нито нищо ама пишман алармаджии ми изпочупиха щипките и даже имам бая разлепени захвати(взех момент фикс дано да не се разлепят) и направо не се търпи вече,преди 10 години имах голф 2 и не тракаше така
да.а и майсторите
,на купе знам ,че са по 11 на кора ама за компота ,някой ако знае да сподели
- BT9028BA
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2253
- Регистриран на: 22.01.2007
- Местоположение: В.Търново
- Пол: Мъж
- Кара: ...don`t drive fast, just fly low
- Мечтае да кара: E36 M3
Re: Щипки за кората на вратата?
Nukem написа:Номенклатурен номер : 51418224781
Описание : Щипка
Ед. цена (с ДДС) : 1.30 BGN
* Вари 2000 ООД си запазва право за промени в цените
Аз ще пробвам тези с гумичките!
Няма и да сгрешиш. Много добре си влизат и въобще не се чува скърцане или друг шум от корите
50 мнения
• Страница 2 от 4 • 1, 2, 3, 4
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


