Търся кола за наемане за 1 ден
Модератор: Общи модератори
1 мнение
• Страница 1 от 1
- P1tbuL
- ентусиаст
-
- Мнения: 801
- Регистриран на: 4.08.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 2006 Е91 330xi
- Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos
Търся кола за наемане за 1 ден
Колеги едни приятели ще снимат някакъв клип и искат някво кабрио да си наемат. Вариантите са е46 или 92 ама 92-ката ще дойде скъпо, затова го мислиме да е е46. Та ако някой има и иска да го даде естествено срещу заплащане нека ми пише цена. От софия съм.
1 мнение
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани