Две години от управлението на ГЕРБ
Модератор: Общи модератори
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
M3-CSL написа:Проблема на бат Бойко е, че уж афишираха, че са дясна партия, а всъщност водят изключително лява политика. Целта му беше една и като гледам как се карате явно я е постигнал, а именно да превърнат думата "богат" в мръсна дума. Всичките тея хеликоптерни истории се правят точно с тая цел, щото на всички ни е ясно, че нищо няма да се направи по въпроса, но се бият в гърдите, че са показали на цяла България колко лоши и богати хора има в тука. Така просто се отклонява вниманието на хората от истинските проблеми и невъзможноста и на това правителство да се справи с тях.
Както каза един колега в друга тема богопомазани винаги ще има без значение в какъв обществен строй живеем.
Аз лично покрай работата ми се срещам с много хора с възможности и до сега добра дума от тях за политиката на правителството още не съм чул. Още миналата година си говорихме с тях за тая тенденция да се превръща "богат" в нещо мръсно и колко опасна е тя. Не ми е ясно какво се цели, някаква революция ли що ли?
Тези сегашните ще ме убедят, че става нещо от тях когато спрът с пр акциите и почнат да вършат нещо смислено и полезно
Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
BMW_RIDER написа:Хах, викате предишните само крали -сегашните не. Аз се чуда понякога, глупави ли са хората, прекалено са заети с други работи ли, логическо мислене ли нямат? Жената на премиера най- богата българка, е те така случайно всички плащания взеха да стават през Сибанк. Е те така случайно бех на последния парад на полицията на който имаше ТОКУ що закупени 20 чисто нови мотора БМВ и няколко от новите седмици, купени само за парада! Иначе за образование няма?
Колега само една малка поправка - Жената на примиера е била най-богатата българка още преди бате ти Бойко да е помирисвал министерски стол и не е богата благодарение на него. Всички плащания стават през Сибанк, нека минават това какво ощетява някои? Не защитавам никои ама на фона на розови бмвта и милион и полвина за консултации защо говорите за жената на примера?
- SKISA
-
-
- Мнения: 4861
- Регистриран на: 13.12.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: комби...нация и Вайълет!
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
е ми що говорим за други!? логиката е същата...! и жената на премиера некакси е така ,откъмто падината е станала богата и няма никаква връзка с управлението на царя и подопечният му бойко и хич ,ама хич жената не се е възползвала от връзката си с бойко....!!! нее....!! в никакъв случай! и как така изведнъж точно когато стана той управник всички сметки на плащания към държавата минаха към нейната банка/която някои ще кажат, че е продала ,ма не е баш и си държи акциите в нея/.
като се мери -аршина трябва да е еднакъв за всички. и за доган, и за бойко ,и за станишев..... щото доган се оял и наял ,та се задавил ,а бойко тепърва смета да я свърши тая работа.... и я върши с успех.
некой като има и веднага е престъпник. тва е мисленето на соца и простотията от 45г комунизъм. не се доказва ,как ги е изкарал,а че има! щом има -начи краде! тва като вица за жените в бара...! кои от тех правят свирки!?!? ми които имат уста! има уста-начи прави!!! ебати логиката.....
то че българският казан в ада е без пазачи е ясно. и който и да се опита да извади глава над лайната го дърпат за гащите надолу и тва е ясно. просто супер разбирания имаме....
като се мери -аршина трябва да е еднакъв за всички. и за доган, и за бойко ,и за станишев..... щото доган се оял и наял ,та се задавил ,а бойко тепърва смета да я свърши тая работа.... и я върши с успех.
некой като има и веднага е престъпник. тва е мисленето на соца и простотията от 45г комунизъм. не се доказва ,как ги е изкарал,а че има! щом има -начи краде! тва като вица за жените в бара...! кои от тех правят свирки!?!? ми които имат уста! има уста-начи прави!!! ебати логиката.....
то че българският казан в ада е без пазачи е ясно. и който и да се опита да извади глава над лайната го дърпат за гащите надолу и тва е ясно. просто супер разбирания имаме....
- BMW_RIDER
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 645
- Регистриран на: 30.03.2009
- Местоположение: U gorata
- Пол: Мъж
- Кара: prascho, nervaka i redneckmobil
- Мечтае да кара: "samodelna" kola
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
dimithur написа:
Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно
А тия без палатите се едно всичко си плащат. Само дето тия с палатите са 1 % а тия без палатите 99% от хората. А са кажи от къде ще се вземат повечето пари. И какво се оказа като ги снимаха с хеликоптерите - нищо, май не са толко незаконни. Само правят медийни изяви.
А пари няма в бюджета, щото няма бизнес и потребление. Щото преди човек като отиде си купи хлеб, маратонки, дрехи, кола, отиде на кино - 20 и повече % от тия пари отиват за държавата. Сега като човек не е такъв потребител щото е криза, няма пари, щото ония лошите с палатите спряха строителството - оттам спря да има работа за общаци, инжинери, архитекти брокери и т.н. отам и спраяха да се взимат кредити, оттам и банките не са на кеф и те ти - пари няма. А като се насочва политиката към тия които могат да са потребители те престанат хептен пари няма да има.
Така ,че не заради тях сме на това дередже - всеки сам си е виновен за дереджето!!!!!!!!!
When I'm on that bike, it's just me and God...And He better be holding on
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
SKISA написа:е ми що говорим за други!? логиката е същата...! и жената на премиера некакси е така ,откъмто падината е станала богата и няма никаква връзка с управлението на царя и подопечният му бойко и хич ,ама хич жената не се е възползвала от връзката си с бойко....!!! нее....!! в никакъв случай! и как така изведнъж точно когато стана той управник всички сметки на плащания към държавата минаха към нейната банка/която някои ще кажат, че е продала ,ма не е баш и си държи акциите в нея/.
като се мери -аршина трябва да е еднакъв за всички. и за доган, и за бойко ,и за станишев..... щото доган се оял и наял ,та се задавил ,а бойко тепърва смета да я свърши тая работа.... и я върши с успех.
некой като има и веднага е престъпник. тва е мисленето на соца и простотията от 45г комунизъм. не се доказва ,как ги е изкарал,а че има! щом има -начи краде! тва като вица за жените в бара...! кои от тех правят свирки!?!? ми които имат уста! има уста-начи прави!!! ебати логиката.....
то че българският казан в ада е без пазачи е ясно. и който и да се опита да извади глава над лайната го дърпат за гащите надолу и тва е ясно. просто супер разбирания имаме....
Възмущаваш се на хората дето казват които има начи краде, а точно това казваш в първия си абзац за жената на примера... мен не ме вълнува от къде има пари, но е факт, че ги има преди бат Бойко и царете и тем подобни ...
- SKISA
-
-
- Мнения: 4861
- Регистриран на: 13.12.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: комби...нация и Вайълет!
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
bioz написа:SKISA написа:е ми що говорим за други!? логиката е същата...! и жената на премиера некакси е така ,откъмто падината е станала богата и няма никаква връзка с управлението на царя и подопечният му бойко и хич ,ама хич жената не се е възползвала от връзката си с бойко....!!! нее....!! в никакъв случай! и как така изведнъж точно когато стана той управник всички сметки на плащания към държавата минаха към нейната банка/която някои ще кажат, че е продала ,ма не е баш и си държи акциите в нея/.
като се мери -аршина трябва да е еднакъв за всички. и за доган, и за бойко ,и за станишев..... щото доган се оял и наял ,та се задавил ,а бойко тепърва смета да я свърши тая работа.... и я върши с успех.
некой като има и веднага е престъпник. тва е мисленето на соца и простотията от 45г комунизъм. не се доказва ,как ги е изкарал,а че има! щом има -начи краде! тва като вица за жените в бара...! кои от тех правят свирки!?!? ми които имат уста! има уста-начи прави!!! ебати логиката.....
то че българският казан в ада е без пазачи е ясно. и който и да се опита да извади глава над лайната го дърпат за гащите надолу и тва е ясно. просто супер разбирания имаме....
Възмущаваш се на хората дето казват които има начи краде, а точно това казваш в първия си абзац за жената на примера... мен не ме вълнува от къде има пари, но е факт, че ги има преди бат Бойко и царете и тем подобни ...
не! възмущавам се ,че се мери с различен аршин! щом той и тя може да крадат ,що ние да не може!?! да не е по-дебел или по-рус!?!? както за тях може ,така и за всички може! ако за никой не може ,начи и за тия с хеликоптеризираните палати не може! ма за едни да може ,а за други да ен може не съм съгласен. бойко и царя и станишката и доган не са извънземни ! и те серат секи ден като мен! тогава трябва за всички да е еднакво....
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
BMW_RIDER написа:dimithur написа:
Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно
А тия без палатите се едно всичко си плащат. Само дето тия с палатите са 1 % а тия без палатите 99% от хората. А са кажи от къде ще се вземат повечето пари. И какво се оказа като ги снимаха с хеликоптерите - нищо, май не са толко незаконни. Само правят медийни изяви.
А пари няма в бюджета, щото няма бизнес и потребление. Щото преди човек като отиде си купи хлеб, маратонки, дрехи, кола, отиде на кино - 20 и повече % от тия пари отиват за държавата. Сега като човек не е такъв потребител щото е криза, няма пари, щото ония лошите с палатите спряха строителството - оттам спря да има работа за общаци, инжинери, архитекти брокери и т.н. отам и спраяха да се взимат кредити, оттам и банките не са на кеф и те ти - пари няма. А като се насочва политиката към тия които могат да са потребители те престанат хептен пари няма да има.
Така ,че не заради тях сме на това дередже - всеки сам си е виновен за дереджето!!!!!!!!!
Както се казва - с тях лошо - без тях още по-лошо
Каквито и да са мафиоти тия по-горните етажи - от тях до голяма степен зависи бюджета.
Щото дедо Иван, дето си вари домашна ракия - едва ли ще напълни бюджета ако мога така да се изразя...
Справка - Италия кат закъса с финансите преди около година и приеха закон за "законно изпиране" на парите на мафията.
И съответно мафията за нула време наля няколко милиарда евро в италианската икономика - и Италия "върза гащите" (за разлика от Гърция
Та тва е положението - като стане дума за пари и вързване на бюджет - моралът остава на заден план...
- Сондьора
- ентусиаст
-
- Мнения: 880
- Регистриран на: 21.10.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E36 M52b20 Touring
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
Благодарение на кои??,
Тая държава след соца се издържа само от две неща, има фондове и 1 млн българи дето пращат пари, ей от там дойдоха парите тук, не са от тия с палатите, т.е. те си ги направиха от първите две, и от балона със строителството който обеси млн-и с кредити. Ся балона се пукна, положението е като 2004та, с тая разлика че ся на болшинството им висат и кредити....
А да, и куфарчетата, ма то тях никой не ги закача, те са позабравени и поизхарчени.
И не е само банката на каката на боко и други банки има дето цоцат.
Тая държава след соца се издържа само от две неща, има фондове и 1 млн българи дето пращат пари, ей от там дойдоха парите тук, не са от тия с палатите, т.е. те си ги направиха от първите две, и от балона със строителството който обеси млн-и с кредити. Ся балона се пукна, положението е като 2004та, с тая разлика че ся на болшинството им висат и кредити....
А да, и куфарчетата, ма то тях никой не ги закача, те са позабравени и поизхарчени.
И не е само банката на каката на боко и други банки има дето цоцат.
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
Сондьора написа:Благодарение на кои??,
Тая държава след соца се издържа само от две неща, има фондове и 1 млн българи дето пращат пари, ей от там дойдоха парите тук, не са от тия с палатите, т.е. те си ги направиха от първите две, и от балона със строителството който обеси млн-и с кредити. Ся балона се пукна, положението е като 2004та, с тая разлика че ся на болшинството им висат и кредити....
А да, и куфарчетата, ма то тях никой не ги закача, те са позабравени и поизхарчени.
И не е само банката на каката на боко и други банки има дето цоцат.
Пропускаш най-важната ни издръжка - проститутките, все пак сме на 3то место по износ на такива
- Сондьора
- ентусиаст
-
- Мнения: 880
- Регистриран на: 21.10.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E36 M52b20 Touring
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
Аз имах в предвид легалните..то тия другите са ясни....ма тях при евентуално желание могат да ги запорират, отнемат и т.н.
- M3-CSL
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 54
- Регистриран на: 21.04.2010
- Пол: Мъж
- Кара: F11 530d xDrive
Re: Една година от управлението на ГЕРБ
dimithur написа:M3-CSL написа:Проблема на бат Бойко е, че уж афишираха, че са дясна партия, а всъщност водят изключително лява политика. Целта му беше една и като гледам как се карате явно я е постигнал, а именно да превърнат думата "богат" в мръсна дума. Всичките тея хеликоптерни истории се правят точно с тая цел, щото на всички ни е ясно, че нищо няма да се направи по въпроса, но се бият в гърдите, че са показали на цяла България колко лоши и богати хора има в тука. Така просто се отклонява вниманието на хората от истинските проблеми и невъзможноста и на това правителство да се справи с тях.
Както каза един колега в друга тема богопомазани винаги ще има без значение в какъв обществен строй живеем.
Аз лично покрай работата ми се срещам с много хора с възможности и до сега добра дума от тях за политиката на правителството още не съм чул. Още миналата година си говорихме с тях за тая тенденция да се превръща "богат" в нещо мръсно и колко опасна е тя. Не ми е ясно какво се цели, някаква революция ли що ли?
Тези сегашните ще ме убедят, че става нещо от тях когато спрът с пр акциите и почнат да вършат нещо смислено и полезно
Истинските проблеми са, че няма пари в бюджета. => Няма пари в бюджета, щото тея с палатите не плащат една стотинка данъци. => Тея с палатите са лоши . => Заради на тях сме на това дередже . Кратко и ясно
Още по-кратно и ясно: даването по телевизията не събира данъците => палячовщините на Бойко са безсмислени => българите са овце, щото въпреки това му се връзват

Re: Една година от управлението на ГЕРБ
M3-CSL написа:даването по телевизията не събира данъците => палячовщините на Бойко са безсмислени => българите са овце, щото въпреки това му се връзват
Замени "Бойко" с който и да е премиер на друга държава и "българите" с който и да е друг народ - и ще получиш все верен отговор
Що ли - може би щото политиката навсякъде по света е еднаква - само мащабите са различни
И по целия свят традицията е едните хора да избират, а другите - да ги избират.
Ако смяташ, че си способен - кандидатирай се, за да те изберат
Ако не - прочети приказката за лисицата и гроздето

Re: Една година от управлението на ГЕРБ
flame написа:M3-CSL написа:даването по телевизията не събира данъците => палячовщините на Бойко са безсмислени => българите са овце, щото въпреки това му се връзват
Замени "Бойко" с който и да е премиер на друга държава и "българите" с който и да е друг народ - и ще получиш все верен отговор![]()
Що ли - може би щото политиката навсякъде по света е еднаква - само мащабите са различни![]()
И по целия свят традицията е едните хора да избират, а другите - да ги избират.![]()
Ако смяташ, че си способен - кандидатирай се, за да те изберат![]()
Ако не - прочети приказката за лисицата и гроздето
Тука си многоо, много прав, но аз се сещам само за един политик (не български) дето за 6 години е направил страната си от разорена и пропаднала, до най-великата сила в Европа. Ма па за следващите 6 тотално я е разсипал, но какво да се прави, няма пълно щастие
- Maverick_VS
- ентусиаст
-
- Мнения: 1013
- Регистриран на: 11.05.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: '07 E91 335i
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

