за триене
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
4 мнения
• Страница 1 от 1
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
Браво колега,дано всички са като теб 
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
- cucko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1688
- Регистриран на: 19.02.2008
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
- Кара: E39 530d touring
Аз в неделята като се прибирах от сбирката си бях пуснал парното на 2 или на 3 обаче градусите не бяха на максимум а някъде на 2/3 от мин. а и на дугалката съм завъртял на мах.И така както си крам нормално и почти ще пристигам гледам стрелката на пемпературата клони на средата между 0 градуса и 12ч. а аз
какво стана...спрях парното и карайки като подрифтам леко по кръстовищета(пълна тишина след полунощ)с ръмжене на Ремуса установих че се закова на 12ч. и повече не мръдна!Обаче парното ми работи без проблем! 
4 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

