316 гориво
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
20 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- Loewe
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 314
- Регистриран на: 28.04.2005
- Местоположение: DE Karlsruhe/ BG Пловдив
Някъде бях чел, че резервата е 7л. Трябва спокойно да ти стигна да минеш 60, че даже и 70км дори да караш и със 120 км/ч!
Това което казаха колегите за помпата, не е просто ей така измислица!
Колкото по-малко бензин остане в резервоара е по-зле за помпата. Накрая почва да смуче от дъното, а там обикновено има утайки и познай какво може да стане при чудесния БГ бензин! Нали не искаш да ремонтираш помпата
В най-лошия случай зареди 10л или колкото там трябва да не смуче от дъното и се добери до желаната бензиностанция.
Това което казаха колегите за помпата, не е просто ей така измислица!
Колкото по-малко бензин остане в резервоара е по-зле за помпата. Накрая почва да смуче от дъното, а там обикновено има утайки и познай какво може да стане при чудесния БГ бензин! Нали не искаш да ремонтираш помпата
В най-лошия случай зареди 10л или колкото там трябва да не смуче от дъното и се добери до желаната бензиностанция.
“M” stands for Motorsport. And there’s no question that these cars have racing in their blood.
20 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
