Много смърди
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- riks
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 123
- Регистриран на: 6.05.2007
- Местоположение: sliven
- Пол: Мъж
- Кара: E60-525, Е46 н46б18А
Много смърди
Пичове карам е36 316 М40 в града като карам няма проблем но извън града над 100км. мирише на амоняк направо ще се изтровим генерацията е здрава и като спра колата отвън около нея не мирише на нищо който има мнение нека каже нещо?
- Веселин|Василев
- М3 Пристрастен
-
- Мнения: 1272
- Регистриран на: 11.04.2007
- Местоположение: Перник
- Пол: Мъж
- Кара: E38 735i
И аз моя го усещам от един два дена и ще го клъцна май.
Живота е прекалено кратък за лоша музика, грозни жени, бавни коли и проблемни връзки!!!
- slep
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 171
- Регистриран на: 6.05.2008
- Местоположение: Самоков
- Пол: Мъж
- Кара: бангия
- Мечтае да кара: много кончета под капака
5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
