питане за километраж

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 316i

питане за километраж

Мнение от to6eto88 » 15 Юли 2008, 19:55

колеги искам да запитам:значи имам два километража единия е с оборотомер а другия с часовник , та вапроса ми е следният мога ли да сложа механизма с оборотомера на платката на стария ми километраж които до сега беше с часовник :help:
Важното е да си в играта !!!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Мнение от Mpower84 » 15 Юли 2008, 20:15

няма начин!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 12.02.2008
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: .....
Мечтае да кара: X6M

Мнение от 33k » 16 Юли 2008, 18:04

:nono:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 316i

Мнение от to6eto88 » 16 Юли 2008, 19:00

колеги при мен стана просто смених механизма този които е с оборотомер го слойих на платката която беше с часовник (да поясня на часовника има отделна платка ;)
Важното е да си в играта !!!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 316i

километраж

Мнение от to6eto88 » 16 Юли 2008, 19:18

в галерията ми има снимка с оборотомера и с 4асовника съжалявам 4е не снимах до като правя вси4ко по километража
Важното е да си в играта !!!
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook