питане!

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 14 Юли 2008, 22:39

поне си искрен:)
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 15 Юли 2008, 12:00

По добре да ми се изсмеят веднъж и после като ми го кажат да го знам, отколкото да се правя на дървен филосов.Няко хора се дразнят от тъпи въпроси ама никой не се е родил научен нали знаеш :)
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 15 Юли 2008, 19:05

:mhihi:
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 15.07.2008

Мнение от dob » 15 Юли 2008, 20:55

свети ми лампата на SRS и ходих в един сервиз и дава грешка на десниа "аирбег".Там ми баркаха под седалката и спря да свети но като си трагнах светна пак.Имали някои идея от какво идва проблема.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Мнение от TEODORO6 » 15 Юли 2008, 22:44

super_mario написа:а аз дали имам датчик на моите?




АМИ ПОГЛЕДНИ ГИ........

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 15 Юли 2008, 22:45

каде да погледна каде се намира точно тоя скапан дат4ик?
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 15.07.2008

Мнение от dob » 16 Юли 2008, 10:40

аз незнам да ли е датчик заштото се вижда само един кабел които отива вав ключалката на колана.....

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook