питане за километраж
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- to6eto88
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 59
- Регистриран на: 10.05.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: 316i
питане за километраж
колеги искам да запитам:значи имам два километража единия е с оборотомер а другия с часовник , та вапроса ми е следният мога ли да сложа механизма с оборотомера на платката на стария ми километраж които до сега беше с часовник 

- Mpower84
- ентусиаст
-
- Мнения: 1200
- Регистриран на: 25.08.2007
- Местоположение: Перник
- Пол: Мъж
- Кара: '03 330xd M57N Sedan
- 33k
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 389
- Регистриран на: 12.02.2008
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: .....
- Мечтае да кара: X6M
- to6eto88
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 59
- Регистриран на: 10.05.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: 316i
колеги при мен стана просто смених механизма този които е с оборотомер го слойих на платката която беше с часовник (да поясня на часовника има отделна платка 
- to6eto88
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 59
- Регистриран на: 10.05.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: 316i
километраж
в галерията ми има снимка с оборотомера и с 4асовника съжалявам 4е не снимах до като правя вси4ко по километража
5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


