Ню ентри

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.07.2008
Местоположение: Русе

Ню ентри

Мнение от dimov_ » 15 Юли 2008, 13:24

Здравейте на всички! Вече и аз съм в клуба. Ей, от малък ги обичам тия БМВ-та и преди един месец счупих касичката и си купих едно.Айде мерси!
Ей, голем кеф да седнеш вътре. Абе БМВ си е !
Има по нея какво да се бута и сменя, така че ще пиша за помощ(сега тъкмо съм я оставил да ми сменят водната помпа). Надявам се при нужда да помагате кой с каквото може. Айде до скоро.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 21.11.2007

ас

Мнение от nigh7lif3 » 15 Юли 2008, 13:34

Ай честито и WELCOME TO THE CLUB. Много безаварийни и да се слушате :mhihi: :!:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 6.05.2008
Местоположение: Самоков
Пол: Мъж
Кара: бангия
Мечтае да кара: много кончета под капака

Мнение от slep » 15 Юли 2008, 13:38

Айде честито,безавариини км И затова е форума да си помагаме ААА касичката трябва да е била доста голема :welcome:
Не всичко което лети се яде

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 15 Юли 2008, 13:43

Честито брат и :welcome:
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 15 Юли 2008, 13:50

Поздрави братле, много безаварийни :driving: , ама що не питаш първо тука кой с какво може да помогне и по-тънкана ще ти излезе. Ти си знаеш, ама после да няма, онуй, па туй потрошено и т.н.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Мнение от Kregec » 15 Юли 2008, 13:58

Баце честито много безавариини и да и се радваш много. Пусни снимки да я висим все пак!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 12.01.2008
Местоположение: Пловдив

Мнение от alexand » 15 Юли 2008, 14:31

Уф.. и аз исках 316 купе, като се бях засили, ама хайде да не си обиждам хайванчето :mhihi:
Компанията "Chrysler" решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете "Grand Cherokee", която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скивайте к'во мо'а да напра'а с тоя джип!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.07.2008
Местоположение: Русе

Мнение от dimov_ » 15 Юли 2008, 14:54

Ами давай да ги бартеросаме , че аз пък 4-врато си търсех :mhihi:

М-ду другото ей сега ми се обадиха, че са ми сменили водната помпа-140лв. с труда(метална перка).

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Мнение от Мишел » 15 Юли 2008, 16:37

dimov_ написа:Ами давай да ги бартеросаме , че аз пък 4-врато си търсех :mhihi:


Не прави глупости от сега :mhihi:
Иначе Добре дошъл!!! :bchug:


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 15 Юли 2008, 17:07

Честито... :)
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 28.05.2007
Местоположение: София

Мнение от biberon4o » 15 Юли 2008, 17:11

Честито и от мен колега :) Много радост да Ти носи и безаварийни километри ;)
Има истина една,
BMW се казва тя,
шофирам ли я спира винаги дъха ми,
подавам ли и газ от радост пили гуми,
тази марка е Велика сила, сбъдва тя мечтите,
на всеки верен фен със синьо-бял пламък във очите! ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 15.09.2004
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: is-ка S50
Мечтае да кара: E24 Alpina

!

Мнение от SBS_318ti » 15 Юли 2008, 17:11

:welcome: Честито колега!!! Много да се слушате с колата и мноого безаварийни км.! :yes:
ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ШесТакА пОд КапАкА да РЕВЕ...

Мнение от DDR » 15 Юли 2008, 17:28

Да ти е честита колега :welcome: и много навартяни километри ти желая!!!

Веднага се усеща по-високата класата, а ...
Ако я мАчкАш... и дреХите от гЪрбА ще ти ИЗгОРИ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 2.11.2007
Местоположение: Бяла

Мнение от Romeo_0 » 15 Юли 2008, 17:30

Честито :bchug: И много безаварийни километри :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 16.10.2007
Местоположение: София

Мнение от ABAHTA » 15 Юли 2008, 17:31

Хайде и от мен честито и безаварийно....аз си търся перка за радиатора.някой ако има в излишък да пише на лчна

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook