Малко информация?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 28.07.2007
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: Табуретка със спортно окачване...
Мечтае да кара: Фотьойл
Детайли за колата: БМВ e46, M54B25

Малко информация?

Мнение от indianeca » 15 Юли 2008, 15:54

Днес ми скъсаха в една гумаджийница един метчик в задня десен барабан. Утре трябва да отида към 09:30ч. до тях да свалят барабана и да разпробият резбата на струг. Въпроса ми е има ли утре какво да гледам докато правят и може ли да има някакви последствия от цялото това нещо? Може ли да се прецака нещо друго? Благодаря на всички отзовали се.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 15 Юли 2008, 16:03

Братле ако имаш възможност, по добре стой при тях и им виси над главата, че има сякакви, винаги могат да прее*** още нещо.
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 28.07.2007
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: Табуретка със спортно окачване...
Мечтае да кара: Фотьойл
Детайли за колата: БМВ e46, M54B25

Мнение от indianeca » 15 Юли 2008, 16:05

Утре няма да мръдна от главите на тия хора..., а иначе?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 15 Юли 2008, 16:20

Аз мойта двапъти я оставях и то при различни майстори, ама повече няма да направя тая грешка.Единия път замалко да ми прегрее колата.Закарах я да ми сменят водната помпа и отидох на работа.На другия ден си зимам колата и по едно време гледам температурата е много висока, а той оня шибаняк забравил да ми налее антифриз, хем си купих и му го занесох.Такъв скандал имаше после само дето не го накарах да го изпие :mhihi:
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 28.07.2007
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: Табуретка със спортно окачване...
Мечтае да кара: Фотьойл
Детайли за колата: БМВ e46, M54B25

Мнение от indianeca » 15 Юли 2008, 16:39

Мани мани по тия сервизи...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 28.07.2007
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: Табуретка със спортно окачване...
Мечтае да кара: Фотьойл
Детайли за колата: БМВ e46, M54B25

Мнение от indianeca » 15 Юли 2008, 16:54

Айде споделете де...

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook