Компресор-климатроник

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 506
Регистриран на: 29.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го шано
Мечтае да кара: още по-шано
Детайли за колата: Излъскан сток

Компресор-климатроник

Мнение от emiche » 14 Юли 2008, 14:52

Климатроника си работи - духа си студено, но когато го изключа от копчето на таблото компресора продължава да си върти и да си работи. Що е то? С врътките съм, а не с дигиталния, а и като побачка на място с включен климатик започва да загрява.
Когато купих колата буксата на компресора беше изключена, защото от копчет не ще да гасне!!!
Изображение
Дизелите са мъртви души.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 29.10.2007
Местоположение: в град без закони
Пол: Мъж

Мнение от agent smit » 14 Юли 2008, 17:14

Смени релето за компресора, може би залепя.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 506
Регистриран на: 29.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го шано
Мечтае да кара: още по-шано
Детайли за колата: Излъскан сток

ok

Мнение от emiche » 15 Юли 2008, 12:04

:arrow: :?:
Изображение
Дизелите са мъртви души.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook