крушки за фарове InPro Angel Eyes

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 22.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 3.0SD

крушки за фарове InPro Angel Eyes

Мнение от paulo » 15 Юли 2008, 10:31

здравейте колеги,

имам един въпрос..

имах обикновенни Bosch фарове и взех си InPro Angel Eyes ама без крушки и в сервиза ми сложиха старите крушките от Bosch (предполагам че са стандартни), вопросът ми е дали те не са с повече ватове и да не ми стопят ИнПро? :)

всмисъла дали крушките които се слагат в инпрото са стандартни и мога ди ги взема от оригинални фарове без никакъв проблем? :)

благодаря..
sorry for my poor Bulgarian :)

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12860
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 15 Юли 2008, 10:37

Ма инпро то е стъклено и няма как да го стопиш.
Иначе кручката е Н1 55w. Стандартна.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 15 Юли 2008, 11:40

Крушките са си стандартни, няма никакъв проблем.
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 22.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 3.0SD

Мнение от paulo » 15 Юли 2008, 11:44

благодаря ви много, спокоен съм тогава :)
sorry for my poor Bulgarian :)

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook