гуми за 318 95 г.
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
20 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
- nakoone
- ентусиаст
-
- Мнения: 1237
- Регистриран на: 20.05.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Touring
Аз съм с 205/60/15 и не бих казал че е тромава.Така го дават по каталог.И все пак ти каквото си решиш.
- cucko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1688
- Регистриран на: 19.02.2008
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
- Кара: E39 530d touring
- taba4ko
- ентусиаст
-
- Мнения: 1207
- Регистриран на: 12.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 12' F30 335i
205/60/15 са по каталог. моето с такива си дойде, но му ги смених с 205/55/16 които като външен диаметър на гумата са същите и колата си запази пъргавината. дори и 225/45/17 да му сложиш пак ще е пъргава спокойно.

- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Харесах си за 100лв 205/60 но трябва да избера дали да са САВА или НЕКСОН(май така беше). Препоръчайте ми по добрите, продавача каза че са еднакви. Щях да взимам НЕКСОН-а но имам и джанта за изправяне а вече нямало кой да я изправи.
20 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани