крушки за фарове InPro Angel Eyes
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
4 мнения
• Страница 1 от 1
- paulo
- Потребител
-
- Мнения: 40
- Регистриран на: 22.02.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: BMW X5 3.0SD
крушки за фарове InPro Angel Eyes
здравейте колеги,
имам един въпрос..
имах обикновенни Bosch фарове и взех си InPro Angel Eyes ама без крушки и в сервиза ми сложиха старите крушките от Bosch (предполагам че са стандартни), вопросът ми е дали те не са с повече ватове и да не ми стопят ИнПро?
всмисъла дали крушките които се слагат в инпрото са стандартни и мога ди ги взема от оригинални фарове без никакъв проблем?
благодаря..
имам един въпрос..
имах обикновенни Bosch фарове и взех си InPro Angel Eyes ама без крушки и в сервиза ми сложиха старите крушките от Bosch (предполагам че са стандартни), вопросът ми е дали те не са с повече ватове и да не ми стопят ИнПро?
всмисъла дали крушките които се слагат в инпрото са стандартни и мога ди ги взема от оригинални фарове без никакъв проблем?
благодаря..
sorry for my poor Bulgarian 
- vld
- Старши ентусиаст
-
- Мнения: 12860
- Регистриран на: 10.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: F11 535d, E84 2.3d
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
- paulo
- Потребител
-
- Мнения: 40
- Регистриран на: 22.02.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: BMW X5 3.0SD
4 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

- малолитражка