гуми за 318 95 г.

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018

Мнение от mihal » 15 Юли 2008, 8:21

Объркан съм вече дали да са 195 или 205? Ако няма да ми стане по тромава колата бих сложил 205.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Мнение от nakoone » 15 Юли 2008, 9:24

Аз съм с 205/60/15 и не бих казал че е тромава.Така го дават по каталог.И все пак ти каквото си решиш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 15 Юли 2008, 9:38


ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 12' F30 335i

Мнение от taba4ko » 15 Юли 2008, 11:33

205/60/15 са по каталог. моето с такива си дойде, но му ги смених с 205/55/16 които като външен диаметър на гумата са същите и колата си запази пъргавината. дори и 225/45/17 да му сложиш пак ще е пъргава спокойно.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018

Мнение от mihal » 16 Юли 2008, 18:38

Харесах си за 100лв 205/60 но трябва да избера дали да са САВА или НЕКСОН(май така беше). Препоръчайте ми по добрите, продавача каза че са еднакви. Щях да взимам НЕКСОН-а но имам и джанта за изправяне а вече нямало кой да я изправи.

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook