гуми за 318 95 г.
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
20 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
- LAST RIDE
- ентусиаст
-
- Мнения: 1293
- Регистриран на: 4.07.2005
- Местоположение: Сливен О.С :))
- Пол: Мъж
- Кара: дизелaка да пропушва
- Мечтае да кара: НА БАБА ЯГА МЕТЛАТА :D:D
Колега посочи за какъв точно цолаж те интересува....?
за 15"джанти по каталог маи бяха 185-195/65R15 или 205/60R15
за 15"джанти по каталог маи бяха 185-195/65R15 или 205/60R15
Заменям си усилвателя!!
viewtopic.php?f=64&t=228928
коментар:
исках BMW,но татко каза не.......по добре да си взема SUZUKI IGNIS пък и те BMW нестават...
viewtopic.php?f=64&t=228928
коментар:
исках BMW,но татко каза не.......по добре да си взема SUZUKI IGNIS пък и те BMW нестават...
- BT9028BA
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2253
- Регистриран на: 22.01.2007
- Местоположение: В.Търново
- Пол: Мъж
- Кара: ...don`t drive fast, just fly low
- Мечтае да кара: E36 M3
Ако си с 15-ки - Зимата с 195-60 а лятото 205-60
Аз примерно зимата карам с по широки защото много грозно ми изглежда с 195 или 185 - но това е лично твое виждане с какви гуми да караш през дадения сезон
Аз примерно зимата карам с по широки защото много грозно ми изглежда с 195 или 185 - но това е лично твое виждане с какви гуми да караш през дадения сезон
- agent smit
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 638
- Регистриран на: 29.10.2007
- Местоположение: в град без закони
- Пол: Мъж
- agent smit
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 638
- Регистриран на: 29.10.2007
- Местоположение: в град без закони
- Пол: Мъж
Гумите не са нещо с което да се експериментира, според мен. По-горе е таблицата как се комбинират гуми с джанти препоръчани от БМВ. Е вярно само за 15 цола, но иначе важи правилото прибавя се 20мм към широчината, изважда се 10 от пропорционалното отношение всеки път когато се увеличава размера на джантата с един цол.
Информацията в последното изречение е взета от www.avtogumi.com
Информацията в последното изречение е взета от www.avtogumi.com
- taba4ko
- ентусиаст
-
- Мнения: 1207
- Регистриран на: 12.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 12' F30 335i
моите оригинални гуми са 15'' на 205/60 летни(не че сега съм с такива де ама са си писан от завода:mhihi: ). за зимата ползвам 195/65 пак 15''.

- taba4ko
- ентусиаст
-
- Мнения: 1207
- Регистриран на: 12.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 12' F30 335i
aleksievniki написа:Пич и аз ползвам 205/60 за лятото и 195/65 за зимата и мисля че тия размери са най-добри.

- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Ще сменям гуми сега и съм си харесал Гудрич с посока 195\65 15 цола, джантите ми са 15X7JJ. Да ги взимам ли или? Посъветвайте ме че неразбирам и в същото време не искам да слагам големи валяци ако ще ми е по тромава колата.
Мерси предварително!
Мерси предварително!
- cucko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1688
- Регистриран на: 19.02.2008
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
- Кара: E39 530d touring
- Kambe
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2196
- Регистриран на: 6.03.2008
- Местоположение: гр. Свищов
- Пол: Мъж
- Кара: Peugeot 307 HDI
- taba4ko
- ентусиаст
-
- Мнения: 1207
- Регистриран на: 12.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 12' F30 335i
- bmwfena
- БМВманиачения
-
- Мнения: 5148
- Регистриран на: 25.04.2006
- Местоположение: ХАСКОВО
- Пол: Мъж
- Кара: ПЕЧКА понавървяваща
- Мечтае да кара: на ядене и пиене
добри са-слагайmihal написа:Ще сменям гуми сега и съм си харесал Гудрич с посока 195\65 15 цола, джантите ми са 15X7JJ. Да ги взимам ли или? Посъветвайте ме че неразбирам и в същото време не искам да слагам големи валяци ако ще ми е по тромава колата.
Мерси предварително!

20 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
