Защо е клекнало?? - HELP !!!
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
11 мнения
• Страница 1 от 1
- jorryy
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 271
- Регистриран на: 6.09.2007
- Местоположение: София
- Кара: BMW 330 xi Е46
- Мечтае да кара: Совалка
Защо е клекнало?? - HELP !!!
Компакта като го гледам отзад стои клекнал към шофьора. Като москвич се е искривил ( или ако сте виждали на Ифа кабината) от какво може да е?? да не е нещо от пружината
И още един въпрос. Карам си на 2-ра и спирам, изключвам предавката и е на свободно и се забелязва падане в оборотите до към 500-600 и след това повишаване до към 1000 и така 2-3 пъти. защо??
И още един въпрос. Карам си на 2-ра и спирам, изключвам предавката и е на свободно и се забелязва падане в оборотите до към 500-600 и след това повишаване до към 1000 и така 2-3 пъти. защо??
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
За оборотите можеби е стъпковия мотор, трябва да се почисти. Това е най простото и най лесното с което можеш да започнш. Има доста теми за това потърси с търсачката.
На газ ли караш или на бенз 
- plradev
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2377
- Регистриран на: 10.04.2008
- Местоположение: СА
- Кара: м си...
Колега,най-вероятно е счупена пружина.Другия по-малко вероятен проблем би било тампони
.Задължително отиди да ти прегледат ходовата част,ако нямаш възможност сам.
- Kregec
- ентусиаст
-
- Мнения: 858
- Регистриран на: 5.06.2008
- Местоположение: Sofiq
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ Е34 М50Б20
- Мечтае да кара: М....power
Колега погледни тази тема, както каза колегата почистиго ако е от там ще се оправи
http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... p?t=454501
http://forums.bimmerforums.com/forum/sh ... p?t=454501
- taba4ko
- ентусиаст
-
- Мнения: 1207
- Регистриран на: 12.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 12' F30 335i
случайно на скоро да си свалял клемите на акумулатора или иначе казано да си махал (сменял с нов) акумулатора си?

- jorryy
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 271
- Регистриран на: 6.09.2007
- Местоположение: София
- Кара: BMW 330 xi Е46
- Мечтае да кара: Совалка
Да отговора на колегата първо дето ме пита дали съм на газ. Сложих газов инжекцион. Това го прави на газ и на бензин.
А клемите несъм ги свалял нито пък съм сменял акомулатор.
ЗАЩО???
А клемите несъм ги свалял нито пък съм сменял акомулатор.
ЗАЩО???
- taba4ko
- ентусиаст
-
- Мнения: 1207
- Регистриран на: 12.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 12' F30 335i
понякога след като се смени акумулатора и преседи повече време без да има включена верига (поставени клеми), компа не може да запомни оборотите на празен ход и обикновено след като загрее се оправя подскачането на оборотомера. това се оправя като след запалване я държиш 3 мин на 2000 оборота а след това минимум 8 км караш с скорости от 20 до 80 км в час. това колкото и да ти се струва малко странно помага при положение че ти са ти изправни частите по колата. дано да съм ти помогнал.

- STEFAN-320i
- Потребител
-
- Мнения: 17
- Регистриран на: 2.11.2007
а за това,че седи на една страна..мисля че е пружина...и моита беше клюмнала...и се забелязваше..свалихме всичко по окачването и прожината беше счупена малко...дразнеща стойка имаше...
BMW..ХУЛИГАНА НА ПЪТЯ...
- jorryy
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 271
- Регистриран на: 6.09.2007
- Местоположение: София
- Кара: BMW 330 xi Е46
- Мечтае да кара: Совалка
Е да днес я дигнах на крик и се вижда много лесно как няма парче от долния край. Тя свършва в средата някак, а сега като е счупена свършва в края намотката.
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
и мойте старите пружини бяха счупени, явно като изпусне аморт, влия на пружината или незнам. И двете ми пружини бяха счупени отзад равномерно.
11 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

- малолитражка