Компресор-климатроник
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
3 мнения
• Страница 1 от 1
- emiche
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 506
- Регистриран на: 29.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: го шано
- Мечтае да кара: още по-шано
- Детайли за колата: Излъскан сток
Компресор-климатроник
Климатроника си работи - духа си студено, но когато го изключа от копчето на таблото компресора продължава да си върти и да си работи. Що е то? С врътките съм, а не с дигиталния, а и като побачка на място с включен климатик започва да загрява.
Когато купих колата буксата на компресора беше изключена, защото от копчет не ще да гасне!!!
Когато купих колата буксата на компресора беше изключена, защото от копчет не ще да гасне!!!
- agent smit
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 638
- Регистриран на: 29.10.2007
- Местоположение: в град без закони
- Пол: Мъж
- emiche
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 506
- Регистриран на: 29.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: го шано
- Мечтае да кара: още по-шано
- Детайли за колата: Излъскан сток
3 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани