моля за съвет

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 20.01.2008
Местоположение: Смолян
Пол: Мъж
Кара: BMW318i 93г М40
Мечтае да кара: Е90
Детайли за колата: BMW318i 93г М40

моля за съвет

Мнение от vasildavid » 14 Юли 2008, 16:05

здравеите колеги,искам да ви попитам има ли значение с какво гърне ще сменя оригиналното,че даде фира.
ИзображениеИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1089
Регистриран на: 25.12.2002
Местоположение: пловДИВ Стара ЗагорКА
Кара: не кара пил-ама пий карал

Мнение от ///milko way » 14 Юли 2008, 16:23

няма никакво значение за колата,но ако сложиш (Нес спорт) като запалиш в Смолян ще те чуват чак на Пампорово :D
Изображение
Bcu4ko cBъP|_|_|Ba Do5pe.Ako He|_|_|_o cBъP|_|_|u 3/\e,To npocTo He e cBъp|_|_|u/\o!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 14 Юли 2008, 16:29

Ами колега, можеш да си сложиш каквпто си поискаш стига отвора на тръбата да пасва.От там нататък вече зависи дали искаш да е по безшумна колата или да се чува повече. Ако неискаш като се прибираш да те чуват от 5км си земи оригиналното, иначе има доста добри гърнета дето вадят страшен звук ;)
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 20.01.2008
Местоположение: Смолян
Пол: Мъж
Кара: BMW318i 93г М40
Мечтае да кара: Е90
Детайли за колата: BMW318i 93г М40

Мнение от vasildavid » 14 Юли 2008, 17:02

благодаря ви колеги общо взето това ме интересуваше
ИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 14 Юли 2008, 17:05

SuperSprint и Remus са страшен звук :D
Оригинално за спокоен звук :mhihi:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook