моля за съвет
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- vasildavid
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 97
- Регистриран на: 20.01.2008
- Местоположение: Смолян
- Пол: Мъж
- Кара: BMW318i 93г М40
- Мечтае да кара: Е90
- Детайли за колата: BMW318i 93г М40
моля за съвет
здравеите колеги,искам да ви попитам има ли значение с какво гърне ще сменя оригиналното,че даде фира.



- ///milko way
- ентусиаст
-
- Мнения: 1089
- Регистриран на: 25.12.2002
- Местоположение: пловДИВ Стара ЗагорКА
- Кара: не кара пил-ама пий карал
няма никакво значение за колата,но ако сложиш (Нес спорт) като запалиш в Смолян ще те чуват чак на Пампорово 
Bcu4ko cBъP|_|_|Ba Do5pe.Ako He|_|_|_o cBъP|_|_|u 3/\e,To npocTo He e cBъp|_|_|u/\o!
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
Ами колега, можеш да си сложиш каквпто си поискаш стига отвора на тръбата да пасва.От там нататък вече зависи дали искаш да е по безшумна колата или да се чува повече. Ако неискаш като се прибираш да те чуват от 5км си земи оригиналното, иначе има доста добри гърнета дето вадят страшен звук 
- vasildavid
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 97
- Регистриран на: 20.01.2008
- Местоположение: Смолян
- Пол: Мъж
- Кара: BMW318i 93г М40
- Мечтае да кара: Е90
- Детайли за колата: BMW318i 93г М40
- cucko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1688
- Регистриран на: 19.02.2008
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
- Кара: E39 530d touring
5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
- малолитражка