една нова Е36-ца ;)
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
27 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- deso
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 65
- Регистриран на: 31.03.2007
- Местоположение: PK......
- Пол: Мъж
- Кара: e36
- Мечтае да кара: bmw
- ///MapTo
-
-
- Мнения: 5133
- Регистриран на: 15.05.2003
- Местоположение: Herefordshire,Ledbury
- Пол: Мъж
- Кара: акцизни М-паркети от острова
- Мечтае да кара: много неща
- chocho
- crash tester
-
- Мнения: 636
- Регистриран на: 16.10.2006
- Местоположение: Scotland
- Пол: Мъж
- Кара: F07 530
Колега я ми кажи стъклата на фаровете ти да си ги махал?Имам предвид тези малките дето са на късите и дългите или просто така и се струва 
- chocho
- crash tester
-
- Мнения: 636
- Регистриран на: 16.10.2006
- Местоположение: Scotland
- Пол: Мъж
- Кара: F07 530
- cypher_bg
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 144
- Регистриран на: 30.06.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact M41D17
- Мечтае да кара: Подводница.
- boywalking
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 726
- Регистриран на: 16.06.2008
- Местоположение: Kassel/Germany
- Пол: Мъж
- Кара: е39
- Мечтае да кара: E38
boywalking написа:мене пък задницата адски много ме радва,... колега, само не разбрах, синьо-то табло ти ли си го правил,... ако да сподели с каква боя, как.... ако не,.. отново ме интересува как се прави ?
Честита да ти е количката !
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...
27 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани





