информациа
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
7 мнения
• Страница 1 от 1
информациа
бих искал да знам какав разход дава бмв 316 купе на 100 какви и са често срештаните проблеми при този автомобил.ще сам краино благодарен за иформациљта ви
- djoni82
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 650
- Регистриран на: 10.02.2008
- Местоположение: у нас
- Пол: Мъж
- Кара: e36 2.5I / е36 2.0I / е34 2.5IA
като разход 8 извън града ,а като проблеми ако е м40 кобилици,разпределителен вал 
В РАЯ има повече удобства,но в АДА компанията е по Готина!!!!
- vesko06
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1631
- Регистриран на: 2.09.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: F90 M5
Re: информациа
Exi7eR написа:бих искал да знам какав разход дава бмв 316 купе на 100 какви и са често срештаните проблеми при този автомобил.ще сам краино благодарен за иформациљта ви
Я-то е "Q" а Й е "J", Ъ-то е "Y" - това ако си с фонетична кирилица.
Ако си с БДС си ги пише на бутоните.
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
djoni82 написа:като разход 8 извън града ,а като проблеми ако е м40 кобилици,разпределителен вал
Само, че 316 купе няма с М40 мотор.Сичките са М43 и градско 9 при икономично каране (става въпрос за Варна)
7 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


- малолитражка