информациа

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 14.07.2008

информациа

Мнение от Exi7eR » 14 Юли 2008, 1:18

бих искал да знам какав разход дава бмв 316 купе на 100 какви и са често срештаните проблеми при този автомобил.ще сам краино благодарен за иформациљта ви

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 650
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: у нас
Пол: Мъж
Кара: e36 2.5I / е36 2.0I / е34 2.5IA

Мнение от djoni82 » 14 Юли 2008, 1:21

като разход 8 извън града ,а като проблеми ако е м40 кобилици,разпределителен вал :D
Изображение
В РАЯ има повече удобства,но в АДА компанията е по Готина!!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F90 M5

Мнение от vesko06 » 14 Юли 2008, 2:30

Научете се да пишете в правлния подфорум... Има и търсачка за тая работа.. :dummy:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: информациа

Мнение от ja » 14 Юли 2008, 9:22

Exi7eR написа:бих искал да знам какав разход дава бмв 316 купе на 100 какви и са често срештаните проблеми при този автомобил.ще сам краино благодарен за иформациљта ви


Я-то е "Q" а Й е "J", Ъ-то е "Y" - това ако си с фонетична кирилица.
Ако си с БДС си ги пише на бутоните.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 497
Регистриран на: 22.05.2008

Мнение от Пешо » 14 Юли 2008, 9:33

а ей тва "љ" къде го пише

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2050
Регистриран на: 29.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от ja » 14 Юли 2008, 9:42

Явно колегата ползва някоя друга азбука за кирилица. Може би и за това да няма Ъ и Я :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 14 Юли 2008, 15:43

djoni82 написа:като разход 8 извън града ,а като проблеми ако е м40 кобилици,разпределителен вал :D

Само, че 316 купе няма с М40 мотор.Сичките са М43 и градско 9 при икономично каране (става въпрос за Варна) ;)
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook