климатроник?...
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
10 мнения
• Страница 1 от 1
- LANA
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 392
- Регистриран на: 1.03.2004
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E46 330d
- Мечтае да кара: M550d
климатроник?...
Здравейте,
от днес започна да ми излиза дим от въздуховодите като пусна климатика
. След около 4-5 сек димът изчезва. Като спра климатика и го пусна веднага не излиза дим, но ако го оставя 1-2 минути изключен и го включа, отново пуши 4-5сек. Димът не мирише на нищо, сменен е филтъра на купето и климата е презаредена.
Някой имал ли е такъв проблем и евентуално от къде може да дими
?
от днес започна да ми излиза дим от въздуховодите като пусна климатика
Някой имал ли е такъв проблем и евентуално от къде може да дими
- LANA
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 392
- Регистриран на: 1.03.2004
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E46 330d
- Мечтае да кара: M550d
- Le Transporteur
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2871
- Регистриран на: 11.10.2006
- Местоположение: Ruse
- Пол: Мъж
- LANA
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 392
- Регистриран на: 1.03.2004
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E46 330d
- Мечтае да кара: M550d
и аз това си мисля, но ако се замислим реално тя или ще си кондензире нон стоп...
За сега не излиза никакъв дим, но ми беше интересно, ако някой знае какъв е точно случая 
- Bavarcho
- Пантерчо
-
- Мнения: 4700
- Регистриран на: 16.03.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: WBS нов внос
- Мечтае да кара: Е30 от скъпите
Re: климатроник?...
LANA написа:Здравейте,
от днес започна да ми излиза дим от въздуховодите като пусна климатика..............
Обърни се към форума на специалните ефекти

- LANA
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 392
- Регистриран на: 1.03.2004
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E46 330d
- Мечтае да кара: M550d
Обърни се към форума на специалните ефекти
и аз едвам се сдържам на доста теми да не изцепя ПЪЛНА простотия, но все пак се опитвам
Ще ти бъда благодарен, ако нямаш какво да напишеш по въпроса в темата
Благодаря

- blackrider
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 501
- Регистриран на: 23.07.2007
и при мен се появява след по дълго работене на климатроника. Ефект все едно си отворил вратата на фризера и надничаш вътре. Имам чуството че е от прекалено изстудяване? 
10 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
