капак-верига
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
6 мнения
• Страница 1 от 1
- KIRTZA
- Потребител
-
- Мнения: 30
- Регистриран на: 18.03.2008
- Местоположение: София
- Кара: Е83-M57 D30
капак-верига
колеги,рових се из търса4ката,но не намерих ни6то относно следното и за тва пускам тема.имам определен малък теч от капака на веригата ,но не мога да разбера този капак самостоятелен ли е или не и дали има гарнитура коиато да сменя евентуално за реша проблема.благодаря на отзовалите се
Е83-M57 D30
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
- KIRTZA
- Потребител
-
- Мнения: 30
- Регистриран на: 18.03.2008
- Местоположение: София
- Кара: Е83-M57 D30
благодаря на колегата за схемата ,въпроса ми бе6е дали вригата има собствен капак 6тот аз виждам от къде тече,но не мога да разбера има ли гарнитура там.
Е83-M57 D30
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
- Le Transporteur
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2871
- Регистриран на: 11.10.2006
- Местоположение: Ruse
- Пол: Мъж
Сменял съм номер 17, сваля се капака на клапаните и ном. 18 от схемата. Не съм доволен от резултата, лекото омазняване продължава, може би и ном. 16 трябва да се смени, има и друго двигателите ни са наклонени и вътре в дясната страна постоянно се стича масло от веригата, от вибрациите маслото прониква навън.
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!
6 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
- малолитражка