Колеги моля за малко инфо!
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- Kregec
- ентусиаст
-
- Мнения: 858
- Регистриран на: 5.06.2008
- Местоположение: Sofiq
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ Е34 М50Б20
- Мечтае да кара: М....power
Колеги моля за малко инфо!
Масълцето ми понамирисва на бензинец лекичко, става въпрос за Е36 компак. Проблема е така казанато пикаене на дюзите. Въпроса ми дали има проблем така да е карам още малко щото нямам сега време да се занимавам да ги свалям, а пък и ми предстои пътуване? Дали може да се получи нещо по сериозно или мога да искарам още малко така.
Благодаря предварително на отзовалите се.

Благодаря предварително на отзовалите се.

- NikiNikolov
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2855
- Регистриран на: 10.01.2008
- Местоположение: София
- Кара: Хилядолетен сокол
Сложи си от тия добавки за почистване на горивната система. Не почиствай с ултра звук - инфо от сервиз
.
- Kregec
- ентусиаст
-
- Мнения: 858
- Регистриран на: 5.06.2008
- Местоположение: Sofiq
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ Е34 М50Б20
- Мечтае да кара: М....power
А тях ги продаваха на всяка бензиностанция нали? И каква да си взема имали някакво значение или са еднакви всичките???
- Kregec
- ентусиаст
-
- Мнения: 858
- Регистриран на: 5.06.2008
- Местоположение: Sofiq
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ Е34 М50Б20
- Мечтае да кара: М....power
За масълцето
Колега мерси за отговора но още снощи ходих да си взема и ще видим дали е подеиствало!
5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
