Колеги моля за малко инфо!

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Колеги моля за малко инфо!

Мнение от Kregec » 13 Юли 2008, 23:25

Масълцето ми понамирисва на бензинец лекичко, става въпрос за Е36 компак. Проблема е така казанато пикаене на дюзите. Въпроса ми дали има проблем така да е карам още малко щото нямам сега време да се занимавам да ги свалям, а пък и ми предстои пътуване? Дали може да се получи нещо по сериозно или мога да искарам още малко така.
Благодаря предварително на отзовалите се. :help: :help: :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 13 Юли 2008, 23:30

Сложи си от тия добавки за почистване на горивната система. Не почиствай с ултра звук - инфо от сервиз :mhihi: .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Мнение от Kregec » 13 Юли 2008, 23:34

А тях ги продаваха на всяка бензиностанция нали? И каква да си взема имали някакво значение или са еднакви всичките???

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 539
Регистриран на: 13.02.2005
Кара: N57 3.0xd

Мнение от Hellrider » 14 Юли 2008, 11:45

redex или STP

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

За масълцето

Мнение от Kregec » 14 Юли 2008, 12:01

Колега мерси за отговора но още снощи ходих да си взема и ще видим дали е подеиствало!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook