еднакви части при дясна и лява дирекция за Е36

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 24.03.2008

еднакви части при дясна и лява дирекция за Е36

Мнение от obvinqemiq djo » 13 Юли 2008, 22:43

Здравейте,колеги.Въпроса ми е ако имам две коли да речем 320-ки,но едната е с десен волан кои части мога да използвам и сложа в другата и кои ще трябва да идат за старо желязо.примерно мога ли да сложа водна помпа,бензинова помпа,евентуално ЕКУ и т.н :help:
понякога човек удря греда,ама русото си е русо

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 13 Юли 2008, 22:46

Ако ми кажеш каква връзка имат водната помпа,бензиновата помпа
и ЕКУ-то с дясната дирекция,ще те почерпя.

Да беше питал за рейка,серво на спирачките или нещо по управлението :roll:
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 24.03.2008

Мнение от obvinqemiq djo » 13 Юли 2008, 23:18

не питам за тези неща,защото ги знам.но за сажаление искачат и други,примерно фаровете сащо са неизползваеми защото десния и левия светят по различен начин
понякога човек удря греда,ама русото си е русо

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 28.05.2006
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж

Мнение от КУНИ » 13 Юли 2008, 23:46

Фаровете имат регулировка за корекция при пребиваване в страни с ляво движение и съответно обратното! Виж упътването на автомобила където е указано начина на корекция - ще се справиш без никакъв проблем с тази манипулация! Та мисълта ми е че фаровете също са идентични....

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook