ключа заяде.....
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- BiTurbo
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1654
- Регистриран на: 7.06.2003
- Местоположение: PB/HD
- Пол: Мъж
- Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
- Мечтае да кара: '96 BMW M3
ключа заяде.....
ключа заяде в положение на контакат и ключа си се вади нормално не помръдва нито с нормалния нито с резервния ключ ?!!?!
някви идеи ?
някви идеи ?
- BiTurbo
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1654
- Регистриран на: 7.06.2003
- Местоположение: PB/HD
- Пол: Мъж
- Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
- Мечтае да кара: '96 BMW M3
прочетох че някво зъбче се чупело и ключар ще ми трябва, но при един колега станало като го налял с нещо си , просо проблема му бил че патрона се бил замърсил. тва ако го направя какви последствия може да има и с каква течност може да се направи, в смисъл с няква за раздвижване на ключалки ли ??
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
С М40 маи че така се казваше течността за развиване на гаики и болтове,дано се сетиш за кво става въпрос,плафон като дезодорант е и има тънка тръбичка за пръскане на труднодостъпни места.Ако се раздвижи хубаво но не забравяи че направила ли го е веднъж пак ще го направи,така че по добрия вариант е ключар.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
- BiTurbo
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1654
- Регистриран на: 7.06.2003
- Местоположение: PB/HD
- Пол: Мъж
- Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
- Мечтае да кара: '96 BMW M3
да то идеята е да се раздвижи за да се закара до ключаря , да сетих се за коя течност ми говориш , Мерси колега !
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
Ако не знаеш ключар в Пловдив пиши на личен или на скаип
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
