ключа заяде.....

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1654
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: PB/HD
Пол: Мъж
Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
Мечтае да кара: '96 BMW M3

ключа заяде.....

Мнение от BiTurbo » 13 Юли 2008, 21:50

ключа заяде в положение на контакат и ключа си се вади нормално не помръдва нито с нормалния нито с резервния ключ ?!!?!

някви идеи ?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1654
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: PB/HD
Пол: Мъж
Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
Мечтае да кара: '96 BMW M3

Мнение от BiTurbo » 13 Юли 2008, 22:18

прочетох че някво зъбче се чупело и ключар ще ми трябва, но при един колега станало като го налял с нещо си , просо проблема му бил че патрона се бил замърсил. тва ако го направя какви последствия може да има и с каква течност може да се направи, в смисъл с няква за раздвижване на ключалки ли ??
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Мнение от pistata9889 » 13 Юли 2008, 22:24

С М40 маи че така се казваше течността за развиване на гаики и болтове,дано се сетиш за кво става въпрос,плафон като дезодорант е и има тънка тръбичка за пръскане на труднодостъпни места.Ако се раздвижи хубаво но не забравяи че направила ли го е веднъж пак ще го направи,така че по добрия вариант е ключар.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1654
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: PB/HD
Пол: Мъж
Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
Мечтае да кара: '96 BMW M3

Мнение от BiTurbo » 13 Юли 2008, 22:27

да то идеята е да се раздвижи за да се закара до ключаря , да сетих се за коя течност ми говориш , Мерси колега !
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Мнение от pistata9889 » 14 Юли 2008, 20:32

Ако не знаеш ключар в Пловдив пиши на личен или на скаип
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook